Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Bağırsak Solucanı ve Kurtlarından Kurtulma Yöntemleri

04.07.2021
1.585
Bağırsak Solucanı ve Kurtlarından Kurtulma Yöntemleri

Bağırsaklarımızdaki İstenmeyen Solucan ve Kurtlardan Kurtulmanın Yöntemi
Parazit ve mikroplardan doğal yollarla vücudu temizleme. Bir çoğumuz vücudumuzda bulunan mikropların sağlığımız üzerine etkisini bilmiyoruz. Ayrıca hastaların %80’inde birden çok parazit ve bakteri bulunmaktadır. Yapılan araştırmaya göre ortalama bir insan da yarım kilodan fazla parazit vardır.

 

Peki bu bakteriler vücudumuzda nasıl etkisini gösterir?

Parazitler; vitamin ve mineralleri vücuttan absorbe ederek karşılığında negatif toksinler bırakır. Bu bakteriler vücudumuzda organizmaların ve organların hasar görmesine yol açar, hatta ölüme bile sürükler. Hijyenik olduğunu bildiğimiz bir çok üründe dahi parazit bulunabilir ve %100 olarak bakterilerden arındırmak çok zordur.

Parazitler vücuda nasıl girer?
Yıkanmamış ya da az yıkanmış sebze ve meyveler ,

Az pişmiş et ve balıklardan,

Beslediğimiz kedi ve köpeklerden.

Kirli Hava yolu ile,

Kirli eller,

Her türlü paradan,

Havuz, duş tuvalet gibi toplu kullanılacak olan ortamlardan buluşabilir.

Dünyada her 4 kişiden biri ateş, öksürük ve bağırsak problemlerinin ile hastaneye gider ve bunlardan yarısı da anemi, karın ağrısı gibi şikayetleri olur. Bir milyar insanın üçte birinin karın ağrısı ve kurt hastalığına 1 kere yakalanmış olduğu biliniyor..

Peki vücudumuzda parazit ve enfeksiyon olduğunu nasıl anlarız?
İştah kaybı var ise,

Dışımızda bir gariplik var ise,

Çocuklarınız yataklarını çok fazla ıslatıyorsa,

 

Şiddetli karın ağrısı var ise kurt ve parazitten şüphelenmelisiniz.

Parazitler için doğal tedaviler:
Kabak Çekirdeği: 200 gr doğal taze kabak çekirdeği alın bunun kabuklarını ayıklayıp içini çıkarın. Akşam yemeğinde fazla bir şey yemeden yatın sabah aç karnına bu 200 gr ayıklanmış kabak çekirdeğini ağızda iyice çiğneyerek yiyin. 2 saat sonra 1 tatlı kaşığı doğal zeytinyağına 3-4 damla limon sıkın ve için mide hazma başladığı zaman ince bağırsaklarda hafif sızlama hissi olur korkmayın tuvalete çıkabilirseniz çıkın çıkamazsanız iki gün ara verin (bu iki gün içinde kuru incir ve kayısı gibi kabızlığı giderecek gıdaları bol bol tüketin ve bol su için) iki gün sonra aynı işlemi tekrarlayın. Bakın bağırsaklarınızda ki kurtlar, solucanlar nasıl dökülecek.

Nar meyvesinin köklerinin kaynatılarak, elde edilen suyun bir kaç sabah ardı ardına aç karna içilmesi, kıl kurdunun düşürülmesinde etkili yöntemlerden birisi olarak uygulanır.

Her gece yatmadan önce 1 diş sarımsak yutmak, bir çok hastalıkta iyi etki gösterdiği gibi kıl kurdunun dökülmesinde de yararlı oluyorr.

Geceleri yatmadan önce kekik suyu içmek, kıl kurdu bitkisel tedavisinde bir hayli etkili bir yöntem olarak kullanılır.

Bu bilgilendirici yazıyı sosyal ağ hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın. Sağlıklı günler.Bir şunu diyen bir yazı 'Parazitler İçin En İyi doğal tedavi Yöntemleri En Etkili Bağırsaklarımızdaki Istenmeyen Solucan ve Kurtlardan Kurtulmanın Yöntemi *** Peki vücudumuzda parazit ve enfeksiyon olduğunu nasıl anlarız? Mutlaka okumanız gerekli..' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.