Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Parazit ve Enfeksiyonlara Karşı Organik Kür

30.06.2021
1.471
Parazit ve Enfeksiyonlara Karşı Organik Kür

Bu sihirli içecek enfeksiyonlara karşı savaşmanıza ve bakterileri vücudunuzdan atmanıza yardım edecek
Bugün görülen pek çok hastalığın tarihi ortaçağdaki insanlara dayanıyor. İnsanlar umutsuzca, hayatlarını muhafaza etmeye çalışmalarının beraberinde, tüm bu hastalıklara karşı savaşta kendilerine yardım edecek doğal tedaviler arıyorlardı.

 

Sonuç olarak, bu yazıda size, tüm bakterileri öldürme beceriyine sahip, enteresan bir antibiyotiği size sunacağız.
Bu kür, pek çok viral, bakterisel, parazit ve mantar hastalığının tedavisinde ve hatta vebadan da pek çok insanın kurtulmasına da yardımcı oldu. Etkisi kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Birçok kronik durum ve rahatsızlığı tedavi de edebilir. Kan dolaşımını temizlediği kadar hızlandırıyor da ve temizleme becerisine sahiptir.

Bu reçete en ölümcül hastalıkları atlatmak için savaşan tonlarca insana yardım etmiştir. Bu reçetenin etkili olabilmesi için sırrı, çok doğal, nitelikli ve taze malzemeler içermesidir.

Enfeksiyon ve Parazitlerin Düşmanı Doğal Kür Nasıl Yapılır?
Bu karışımı hazırlayacakken acı biberlere dokunacağınız için eldiven giyiniz. Güçlü kokusu sebebiyle sinüsleri uyarır.

Malzemeler:

– ¼ su bardağı ince dilimlenmiş sarımsak

– ¼ su bardağı ince dilim soğan

– 2 yemek kaşığı zerdeçal tozu ya da 2 zerdeçal kökü

– 700 ml organik elma sirkesi

– 2 taze acı biber¼ çay kaşığı zencefil

– 2 çorba kaşığı rendelenmiş yaban turbu

 

Kürün Hazırlanışı:
Elma sirkesi haricindeki bütün malzemeleri bir araya getirin ve karışımı bir cam kavanozun içerisine koyun. Sonra üst kısmına elma sirkesi dökün. Kapağı iyice kapatın kavanozu sallayın. En az iki hafta boyunca kuru ve serin bir yere konmalıdır. Her gün ya da günde birkaç kez sallayın.

2 hafta sonra, karışımı bez ile süzün. Zeytinyağı ile karıştırarak yemeklere baharat olarak, ya da salata sosu olarak ekleyebilirsiniz. Kuru karışım diğer kaplarda da kullanmak mümkündür.

 

Hatırlatma:
– Biraz gargara yapmanız ve yutmanız gerekir.- Soğuk algınlığına karşı mücadele etmek ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için günde 1 çorba kaşığı kürden almanız yeterlidir.

– Kürü hiçbir amaç için asla seyreltmeyin.

– Tadına alışabilmek için, küçük bir bardak boyutuna ulaşana kadar gün geçtikçe aldığınız dozu arttırın

– Günde en az beş ile altı kez1 çorba kaşığı günde alımı tehlikeli enfeksiyonlara ya da hastalıklara karşı tedavi olabilir.

– Hem doğal hem de toksinsiz olduğundan hem çocuklar hem de hamile bayanlar için (küçük dozlarda) güvenlidir.

 

– Keskin ve acı tadından dolayı içerken dikkat edin

– Kürü içtikten sonra limon ya da portakal tüketmeniz önerilir, bu şekilde sonunda yanma hissinden kurtulabilirsiniz.

Elma Sirkesi
– Çok miktarda potasyum içeren olgunlaşmış elmalardan yapılır. Potasyum eksikliği yavaş büyümeye neden olur ve akan buruna, sinüzit, kırılgan dişlere ve çivi ve saç dökülmesine de neden olabilir. Bunu düzenli tüketmek kullanmak esasında bu tip sağlık problemlerini ortadan kaldırabilir. Vücudunuzdaki toksinlerden kurtulursunuz ve hemde da bakteriler yok olur

– Kan basıncını normale döndürecek ve kötü kolesterolü azaltacak pektin ile yüklüdür. Elma sirkesi, karıştırdığı gıdanın kalsiyum ekstraksiyonunu uyarır ve sonuçları kemiklerinizi daha kuvvetli hale getirecektir. Aynı zamanda, hem bakteri hem mantar enfeksiyonlarına karşı savaşabilen malikle yüklenir. Malik asidin ürik asit yataklarını eritme yeteneğinden dolayı eklem ağrısını azaltma beceriyi vardır.

– Elma sirkesi, çabucak yağları parçalayabilir, bu sebeple gerçekten kilogram vermek isteyenler için vazgeçilmezdir. Cildin taze ve sıkı kalmasını sağlamakta olan serbest köklerle savaşabilme yeteneğine sahip beta-karoten içerir

Baş ağrısı, kabızlık, hafif gıda zehirlenmesi, kronik yorgunluk, boğaz ağrısı, egzama, diyare, yüksek kolesterol, hazımsızlık, obezite, yüksek tansiyon, saç dökülmesi, zayıf kemik ve hatta kemik iltihabı gibi pek çok durumu tedavi edebilir.

Acı biber
Biber, mikroorganizmalara karşı savaşabilen antibiyotik özelliklerinden dolayı en iyi dolaşımı uyaranlardandır.

Zerdeçal
Son derece kuvvetli ve bakterileri öldürmek, iltihaplanmayı azaltmak, enfeksiyonları temizlemek ve kanser gelişimini engellemek gibi pek çok faydaları olan popüler bir baharattır. Ayrıca eklem ağrısı tedavisinde de kullanmak mümkündür.

Yaban turbu
Akciğerler ve sinüslerin tedavisi için çok iyidir, çünkü hem dolaşım sistemine uyarıcı etkide bulunmaktadır ve grip hem de soğuk algınlıklarının genel olarak gerçekleştiği yer olan sinüs kanallarını açabilme özelliği vardır.

Sarımsak
Çok kuvvetli doğal bir antibiyotiktir. Hem mikroorganizmaları hem de bakterileri hedef alır, bu şekilde iyi bakteri seviyelerini yükseltir ve hemde bakterileri öldürür. Soğan ve sarımsak karışımı da benzedikleri için kuvvetli bir ikilidir.

Zencefil
Bu baharat, iltihap önleyici etkisi de olmasının yanında kuvvetli bir dolaşım sistemi uyarıcısıdır. Sağlığınızı korumak ve sağlık problemlerini çözmek için bu kürü kullanın. Tüm vücut direnci ve sağlığınız için sayısız yararı vardır.Bir şunu diyen bir yazı 'Organik Yaşam organik doktarum Koçu Parazit ve Enfeksiyonlara Karşı Organik Kür Bu Sihirli Sihirli İçecek Enfeksiyonlara karşı savaşmanıza ve parazitleri vücudunuzdan atmanıza yardımcı olacak..!' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.