Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Dertlere Deva: 40 Yaş Üstü Her Kadın Günde 2 Bardak İçmeli

30.06.2021
3.558

De/rtlere Deva: 40 Y/a/ş Üstü Her Kadın Günde 2 Bardak İçmeli

 

Karın şişliğinden gaz problemine, kolesterol ve kalp hastalıklarına kadar tam bir koruyucu koruyucu nefer! Ceviz su/yunun faydaları Bolca viitamin, Omega-3 ve yağlı as7itler içeren cevizin tüm yararlarına nerdeyse herkes aşina… Uzmanların sıkça dillendirdiği gibi hergün bir avuç ceviz yemek, daha sağlıklı bir kalp, beyin ve kilogram kontrolü için neredeyse şart. Özellikle hamilelerde, bebek gelişimi süresince de tavsiye edilen ceviz, bebeğin beyin gelişimine katkı sağlamakta.

Beyin gelişiminin beraberinde, bebeğin ileri dönemlerinde karşılaşabileceği alerjileri vakalarına karşı da tam bir korucu çeper oluşturuyor.

 

CEVİZ SU/YUNUN FAYDALARINDAN BAHSETMEK İSTİYORUZ SİZLERE.

 

Tokluk süresini uzatır, yap yakıcı özelliği sayesinde kilo vermeyi hızlandırır. Düzenli olarak içilen ceviz suyu yorgunluk ve halsizliği yok eder.
40 yaş üstü erkeklerin prostat problemlerini ortadan kaldırır. Hamilelik boyunca tüketilen ceviz suyu, kilogram alımını da yavaşlatır. Karaciğer sorunlarıyla da savaşır. Karaciğeri güçlendirerek muhtemel sıkıntıları ortadan kaldırır.
Tiroid ve kolesterol hastalarına da öneri edilir. Bağırsak problemlerinde oldukça etkilidir. Gaz sorunu yaşayanlar düzenli olarak içmeye devam ederse bu sorun ortadan kalkacaktır.

CE/VİZ SUYU NASIL HAZIRLANIR?
40 Yaş Üstü Her Kadın Günde 2 Bardak İçmeli Karın şişliğinden gaz problemine, kolesterol ve kalp hastalıklarına kadar tam bir koruyucu ko7ruyucu nefer!

 

CEVİZ SUYU İÇİN İHTİYACINIZ OLAN MALZEMELER:

 

1-2 ceviz ve 1 su bardağı su YAPILIŞI:
Ceviz içlerini çıkarın 1 bardak suyun içerisine atın.
Ceviz suyunu 1 gece bekletin.
Sabah aç karna kahvaltıdan 30 dakika önce hazırladığınız ceviz suyunu için.
Ceviz suyunu içtikten sonra cevizleri yemeyi ihmal etmeyin.

Ceviz suyunun yararları Bolca vitamin, Omega-3 ve yağlı a/sitler içeren cevizin tüm yararlarına nerdeyse herkes aşina… Uzmanların sı7kça dillendirdiği gibi hergün bir avuç ceviz yemek, daha sağlıklı bir kalp, beyin ve kilogram kontrolü için nerdeyse şart.

Özellikle hamilelerde, be/bek gelişimi süresince de tavsiye edilen ceviz, bebeğin beyin gelişimine katkı sağlamakta. Beyin gelişiminin beraberinde, bebeğin ileri dönemlerinde karşılaşabileceği alerjileri vakalarına karşı da tam bir korucu çeper oluşturuyor.Bir şunu diyen bir yazı '1 SUDA BEKLETİLMİŞ CEVİZ MUCİZESİ 40 YAŞ ÜSTÜ GÜNDE 2 BARDAK İÇMELİ' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.