Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Damarları Gençleştiren ve Koruyan Kür Tarifi

23.06.2021
3.110
Saracoglu Damarları Gençleştiren ve Koruyan Kür Tarifi

Damar ve dolaşım sistemi problemleri özellikle ilerleyen yaşlarda beslenme bozukluğu, hareketsiz bir hayat, kilogram alma gibi etkenlerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Önlem alınmadığı taktirde kalp problemlerina ve kalp krizine kadar gidebilmektedir.

 

 

 

Damar tıkanıklığını önlemek için evvela beslenmeye dikkat etmeli ve hareketi hayatımızın içerisine sokmalıyız. Beslenmede şekerli ve unlu gıdalardan uzak durmalıyız. Bu gıdalar yağlanmayı arttırarak damarların tıkanmasına sebebiyet verir. Aynı zamanda margarin gibi vücut sıcaklığında erimeyen yağların tüketilmesi de damar tıkanıklığına sebebiyet verir.

Spor ve yürüyüş gibi aktiviteleri arttırmamız gerekmektedir. Çünkü kan akışı hızlanır ve muhtemel damar tıkanıklığının önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca metabolizma hızlanarak fazlalık yağların yakılması hızlanır. Şimdi damarları gençleştiren ve koruyan saracoglu kürümüze göz atalım:

Zeytinyağı Badem Ceviz Kürünün Yararları Nelerdir?
Damar tıkanmasını önler, tıkanan damarların açılmasına yardımcı olur.
Kalp damarlarının temizlenmesine yardımcı olur.
Karaciğer yağlanmasını önler.
Vücut damarlarının tazelenmesi ve gençleşmesine yardımcı olur.
Kanser ve tümör hücrelerinin oluşumunu engeller.
Cildi tazeler ve güzelleştirir.

 

Malzemeler:

3 yemek kaşığı zeytinyağı
6 adet badem
3 adet ceviz
Yapılışı bir hayli basit olan kürde ceviz ve bademleri iyice ezin ya da blendırdan geçirin. Zeytinyağını üstüne dökün ve 1 gün dolapta bekletin. Sonrasında sabah ve akşam 1 kaşık tüketebilirsiniz.Bir şunu diyen bir yazı 'Detaylar Hikayemizde Mucize Üçlü Damarları Gençleştiriyor Etkisine inanamayacaksınız! Bu formül kilo sorununu ortadan kaldırıp, Damar Yaşını da gençleştirir. **Kardiyolog Prof. Dr. Timur Timurkaynak tavsiyesidir.' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.