Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

saç yıkanırsa

23.06.2021
3.057
saç yıkanırsa

Saçınızı Kolayla Yıkarsanız O Sorun geçiyor Severek içilen Kolanın Șașırtan bir etkisi ortaya çıktı. Daha önce duymadığınız bu kullanıldığı alanlar sizi șașırtabilir. Bu bilgileri sizlerde arkadașlarınızla paylașabilirsiniz. Bazı İpuçları gerçekten insan öğrendiğinde yok artık dedirtebiliyor.

 

Șimdi sizlere vereceğimiz bilgilerde aynen öyle. Kolanın Zararlarını herkes biliyor. Uzmanlar içilmemesi konusunda herkesi uyarıyor. Ancak kolanın değişik kullanım alanları duyanları gerçekten șașırtıyor.
İște Sizinde önceden duymadığınız șașırtıcı bilgilerden bazıları: Bakın Kolanın bașlıca marifletleri nelermiș: İçecek olarak pek çok zararı var olduğu söylenen kolanın, bașka alanlardaki kullanımı takdire șayan.. Ancak bütün bunları yapmadan önce uyaralım. Bu önerilerden hiç biri kanıtlanmıș deneyler değil. Çıkabilecek herhangi bir aksilikten mesul olmak istemeyiz…

 

Çimlerin büyüyüp yeșermesini sağlıyor, gübre gibi Yanan tencere/tavaların, yanık yerlerini kolada bekletin, bak görün sonra nasıl parlıyor Kumaș üstündeki yağı, kanı, sos lekesini çıkarır.
İște Sizinde önceden duymadığınız șașırtıcı bilgilerden bazıları: Bakın Kolanın bașlıca marifletleri nelermiș: İçecek olarak pek çok zararı var olduğu söylenen kolanın, bașka alanlardaki kullanımı takdire șayan.. Ancak bütün bunları yapmadan önce u-yaralım.

 

Bu önerilerden hiç biri kanıtlanmıș deneyler değil. Çıkabilecek herhangi bir aksilikten mesul olmak istemeyiz… Çimlerin büyüyüp yeșermesini sağlıyor, gübre gibi Yanan tencere/tavaların, yanık yerlerini kolada bekletin, bak görün sonra nasıl parlıyor Kumaș üstündeki yağı, kanı, sos lekesini çıkarır.Bir bir veya daha fazla kişi ve şunu diyen bir yazı 'KİMSENİN AKLINA GELMEZ XIII ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ KOLA İLE SAÇ YIKANINCA BAKIN NE OLUYOR!' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.