Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

macun ile diş yıkanırsa

23.06.2021
2.343
macun ile diş yıkanırsa

Bunu Kimse Bilmiyor: Ellerinizi Diş Macunu İle Yıkarsanız O Sorununuz Hemen Geçer! Diş Macunuyla İlgili Daha Önce Duymadığınız Şaşırtıcı kullanıldığı alanlarndan bahsedeceğiz.

 

Bunu duyunca artık mutfaktada bulunduracaksınız. Ellerinizi Sabun Yerine Diş macunuyla yıkarsanız o sorun şıp diye geçer. Diş Macunu Kuşkusuz evimizin olmazsa olmazlarından. Banyomuzda muhakkak bulunmaktadır. Dişlerimizi fırçalamak ve ağız temizliğimiz için kullandığımız diş macunu başka alanlarda da kullanılmaktadır. Bu bilgileri öğrenince ağız sağlığınızın haricinde artık mutfaktada 1 adet diş macunu bulunduracaksınız. İşte Diş Macunuyla ilgili sıradışı kullanıldığı alanlar. Ahşap üstündeki su lekelerini çıkartır Jel olmayan diş macununu su lekeleri olan ahşap masanızın üzerine sürerek hafifçe ovalayın, lekelerin çıktığını göreceksiniz. Çelikleri parlatır Çelik tencere ve çaydanlıklarınızı diş macunu ile ovmak parlatır. Diş macununu bir bez yardımı ile çeliklerinize sürün ve daha sonra temiz bezle tekrar silin.

 

Ellerinizdeki pis kokuları geçirir Balık, soğan ya da sarımsak kokularını çıkarmak için elinizden biraz diş macunu ile ovun, daha sonra ellerinizi her zamanki gibi yıkayın. Diş macunu ağız kokunuzu tazelediği gibi ellerinizdeki kokuyu da tazeleyecektir. Saklama kaplarındaki kötü kokular alır Ne kadar yıkarsanız yıkayın plastik kaplardaki yemek kokularını çıkarmak hiç kolay değildir. Plastik kaplarınızı diş macunu ile yıkarsanız pis kokuların silindiğini göreceksiniz. Görüldüğü Üzere Diş macununun pekte bilinmeyen sıradışı kullanıldığı alanlar var. Sizlerde arkadaşlarınızın yararlanmasını sağlayabilirsiniz..Bir şunu diyen bir yazı 'BUNU KİMSE BİLMİYOR ELLERİNİZİ DİŞ MACUNU İLE YIKARSANIZ o SORUNUNUZ HEMEN GEÇER!' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.