Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Zeytinyağı ve İncir İle Gelen Şifa – Mucizeye Tanık Olun

Zeytinyağı ve İncir İle Gelen Şifa – Mucizeye Tanık Olun

Kuru inciri zeytinyağına bandırdıktan sonra gelen şifa birçok hastalık için de iyi gelecektir. Gelin bu nasıl yapılır nasıl kullanılır, faydaları nelerdir hep birlikte öğrenelim.

Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 adet kuru inciri sabah öğünlerinden önce tüketilmesi önerilmektedir. Bu şekilde bu kürün en az 6 ay boyunca devam ettirilmesi gerekmektedir. Hiç ara vermeden uygulan bu formül astım ve öksürük problemi olanlar için inanılmak bir tedavi yöntemidir.
Yalnızca öksürük ve astım hastaları için değil akciğer hastalıklarında da önerilen bir formüldür. Zeytinyağı incir mucizesinin bir diğer faydası ise erkeklerde sperm artırıcı etkisinin olmasıdır. Yalnızca erkeklerde değil bu karışımın kadınlarda da doğurganlığı artırıcı etkisi vardır.

Zeytinyağı İncir Kürü Nasıl Yapılır?
Bu kürün hazırlanışı ve uygulanışı oldukça kolay. Öncelikle 2 adet inciri 1 gün öncesinden saf zeytinyağının içerisine koyuyoruz ve 1 gün bekletiyoruz. 1 gün sonrasında incirleri içerisinden çıkarın ve hemen tüketin. Ardından yeni incirlerinizi yediklerinizin yerine koyun ve tekrar 1 gün bekletin.
Bu kürün sağlıklı sonuçlar vermesini istiyorsanız mutlaka 6 ay boyunca düzenli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. Süre uzun geldiği için bu kür size zor gözükebilir fakat hazırlaması kolay olduğu için kolaylıkla uygulayabilirsiniz.Bir şunu diyen bir yazı 'BİLSEYDİNİZ HER SABAH İÇERDİNİZ HER SABAH AÇ KARNINA BİR KAŞIK ZEYTİNYAĞI İÇMENİN FAYDALARI! ÖĞRENMEK İÇİN YUKARI KAYDIR' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.