Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Sırt ve Göbek Yağlarını Eriten Kür Tarifi

20.06.2021
110
Saracoglu Sırt ve Göbek Yağlarını Eriten Kür Tarifi

Merhaba sevgili okurlarım. Yazın habercisi bahar aylarına girmişken istediğimiz fit vücuda sahip olamayabiliyoruz. Hem doğru aynı zamanda daha sağlıklı bir biçimde zor bir biçimde eritilebilen sırt ve bel çevresindeki simit dediğimiz yağlardan kurtulmak biraz daha zordur. Bu yağlardan kurtulmak zor ama olanaksız tabiki değil. ”Bir diyet listesine uyamıyorum. Yaptığım diyette daha sağlıklı bir biçimde yapamıyorum ve aç kalıyorum.” sıkınlarınızın beraberinde günlük sindiriminizi rahatlatabilecek olan bu kür özellikle sırt ve simitlerinize iyi gelecektir.

Sırt ve Göbek Çevresindeki Yağlardan Kurtulmak İçin Kuşburnu ve Ihlamur Kürü

Malzemeler:

1 litre su
10 gram kuşburnu ve kış ıhlamuru
Hazırlanışı:

1 litre suya karıştırılmış olarak kuşburnu ve kış ıhlamurunu 10 gram olarak koyup kaynatın. Yaklaşık 5 dakika kadar bu biçimde kaynatın. 5 dakikadan sonra içine 10 gram altın otu atıp kaynatın. Altın otunu da attıktan sonra yaklaşık 5 dakika daha kaynatın. Kaynadıktan sonra süzün ve ılıyınca gün içerisinde başlangıçta 2-3 daha sonra günde 4-5 kez için. Kürü aç karnına içmeye özen gösterin ve sporla destekleyerek daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

Ihlamur-kış çayı kürü yararları:

Kış ıhlamuru yaz ıhlamuruna göre farklıdır. Kış ıhlamurunun yaprakları yaz ıhlamuruna göre daha büyüktür ve bu biçimde daha fazla verim alınır. Kür sindirim sisteminize katkı sağlayarak metabolizmanızın daha hızlı çalışmasına katkıda bulunur. Sırt ve bel çevresindeki yağların yakımında bir hayli etkilidir.

Kan şekerinizin seviyesini düzende tutarak gün içerisinde daha az acıkmanızı sağlar. Kullandığınız başka ilaçlar var ise kürü uygulamadan önce muhakkak doktorunuza danışın. Kür vücutta en fazla yağ depolayan bölge neresi ise hormonlar ile yağ depolayan yer arasındaki düzensizliği gidermeye çalışarak yağ yakımına yardımcı olur. Vücudunuzdaki bozuk yağ metabolizmasını düzenleyerek kan şekerini düzenleyen kürdür.Bir bir veya daha fazla kişi ve şunu diyen bir yazı 'öncesi sonrası En etkili yağ yakma tarifi, 3 haftada 20 kilo vermek,' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.