Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Evde Böceklerin Uzaklaşması İçin Karışım

17.06.2021
6.930
Saracoglu Evde Böceklerin Uzaklaşması İçin Karışım

Yaz sıcaklarının gelmesiyle beraber böceklerde ortaya çıkmış durumda. Bunları önlemek için erken davranmalı çoğalma başlamadan müdahale etmek doğru olacaktır. Özellikle hamam böcekleri ilk sırada olmak üzere pek çok farklı böcek çeşidi hızlı bir biçimde çoğalmaktadır.
Karşım tarifine geçmeden önce bir kaç konuya değinmek istiyoruz. Öncelikle bazı başlıca konulara dikkat etmemiz gerekmektedir.

 

 

Çöpleri evinizde tutmayın, dolduğu an hemen boşaltın.
Mutlak temiz olmalı yemek sıvıları, şekerli ve unlu gıdalar herhangi bir yere dökülmemelidir.
Koku yapacak gıdalar tutulmamalıdır.
Dolap arkalarına ya da ulaşılamayan yerlere yemek atıkları dökülmemesine dikkat edin.
Su kaçıran ya da nemli bölgeleri böcekler sever bu konuya da dikkat etmelisiniz.

Evde Böcekleri Yok Eden Doğal Karışım Ev Yapımı İlaç Tarifi

3-4 adet soğan
1 kase karbonat
Soğanları ince ince doğrayın. Sonrasında karbonat ile beraber güzel bir şekilde karıştırın. Bu karışımı evin özellikle mutfak ilk sırada olmak üzere gizli saklı böceklerin bulunabileceği kısımlara bırakın. Aynı zamanda hergün bu karışımı yenileyin. bir hafta kadar bu biçimde devam ettikten sonra haftada 1 kere değiştirmeniz yeterli olacaktır. Hem karışımın kokusu hem de haşerelere karşı olumsuz etkileri nedeniyle böcekler uzak duracaktır.Bir yiyecek ve şunu diyen bir yazı 'Senede 1 Bu Karışımı Evine Uygulayanın Evine Böcek Girmez %100 DOĞAL VE ETKİLİ EVDE BEDAVA BÖCEK KARIŞIMI YAPIN drsağlik Detaylar Hikayemizde Böceklerden Kurtaran Doğal Karışım' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.