Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Göğüs Kistine Karşı Doğal Kür Tarifi

15.06.2021
2.894
Saracoglu Göğüs Kistine Karşı Doğal Kür Tarifi

Özellikle bayanlarda daha sık rastlanılan göğüs kisti 30 lu yaşlardan sonra daha sık oluşma ihtimali bulunur. Beslenme şartları alkol, sigara, psikolojik etkiler, hormon bozukluğu gibi nedenlerden dolayı göğüs kisti meydana gelebilmektedir. Kisti tespit etmek için ilk başlangıç olarak ufak şekilde meydana gelir ve elle kontrol edilmektedir. Derhal doktora danışmanızı tavsiye ediyoruz. Bununla beraber bu kistleri oluşumunu önlemek için saracoglu hocamızdan bazı doğal kürlere yer vereceğiz.

 

 

1: Buğday Kürü Tarifi

Yeşil buğday otlarını kullanacağımız bu kürde evvela buğday otlarını güzel bir biçimde suyunu çıkarıyoruz. Belli miktar biriktirdikten sonra her sabah kahvaltıdan sonra yarım çay bardağı içmeniz yeterli olacaktır. Ek olarak sıcak yaz mevsiminde buz atarak soğuk içecek olarak da tüketebilirsiniz. Göğüs kisti dahil pek çok kist cinsine karşı olumlu etkileri bulunur.

2:Kiste karşı Çay Tarifi
Bu tarifimizde antioksidan etkisi yüksek pek çok otun karışımı olan çay tarifini ekledik.

Hepsinden 1 tutam dahil olmak üzere;

Nane
Ökse otu
Şamdan otu
Barsama otu
Tüm otlardan 1 tutam alıp 1 litre suyun içinde 20 dakika kaynatacağız. Ilıdıktan sonra içebilirsiniz. Tatlandırmak için bir kaç damla limon suyu ekleyebilirsiniz. Bir oldukça farklı otun içinde yer alan mineral ve vitaminlerin birleşimi kistlere ve kanser hücrelerine karşı olumlu etkileri olacaktır.

3: Kulakotu Kürü

Bu kürde aktarlardan kolayca bulabileceğiniz kulak otunu kullanacağız. Aynı zamanda karışım için yarım kilogram organik kestane balına ihtiyacımız olacaktır.

 

300 gram kulakotunu iyi bir biçimde ezdikten sonra yarım kilogram organik kestane balı ile karıştırın. Günlük olarak yemekten sonra 1 kaşık yemeniz yeterli olacaktır.Bir yiyecek ve şunu diyen bir yazı 'GÖĞÜS KİSTLERİNİ YOK EDEN EN ETKİLİ 3 DOĞAL KARIŞIM Detaylar Hikayemizde' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.