Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Doğduğun aya göre kişilik analizi

14.06.2021
2.281
Doğduğun aya göre kişilik analizi

OCAK: Hırslı ve ciddi kişilik. Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı sever. Çok eleştirir. Akıllı ve planlı programlıdır. Çok çalışır ve üretkendir. Duyarlı ve derin hisleri olan birisidir. İnsanı nasıl mutlu edeceğini bilir. Aşırı dikkatlidir, bünyesi kuvvetlidir. Zor heyecanlanır. Romantiktir ama aşkını ifade etmekte zorlanır. Çocukları sever, evcil ve sadık bir eş olur. Kolayca kıskanır. Sosyal yönden zayıftır.

 

ŞUBAT: Somut şeylere önem verir. Değişkendir. Sessiz utangaç ve ağırkanlıdır. Kendine güveni pek yoktur. Dürüsttür. Özgürlüğüne düşkündür, bazen saldırganlaşır. Kesin olmayan işlerden hoşlanmaz. İnatçıdır, hayallerinin peşinden gider. Batıl inançlara eğilimlidir.

MART Çekici kişilik. Utangaç ve tutucu. Esrarengiz, cömert ve sempatik. Rahatına düşkün, duyarlı. Hizmet etmekten zevk alır, kolay sinirlenmez. Güvenilir, nezakete önem verir. İyi bir gözlemcidir. İntikamcıdır. Seyahat etmeyi sever, dikkat çekmeyi sever. Dekorasyona meraklıdır. Tempolu müzikleri sever, çok değişkendir.

 

NİSAN: Aktif ve enerji doludur. Çabuk karar verip çabuk pişman olur, şefkatlidir. Mantığını dinler, diplomatiktir. İnsanları teselli etmeyi sever. Dostlarının problemleriyle yakından rağbetlenir. Cesurdur. Maceraperesttir. Sevgisini ve rağbetlisini belli eder. Hafızası güçlüdür. Baş ve göğüs hastalıklarına eğilimlidir.

 

MAYIS:

Sert yapılıdır. Kolay sinirlenir, kolay rağbet çeker. Fiziksel güzelliğe önem verir. Motivasyona ihtiyacı yoktur. Sistematik çalışır. Hayal kurmayı sever. İleri görüşlüdür. Kolay sakinleştirilir. Anlayışlıdır. Kulak ve boyun bölgesi hassastır. Edebiyat ve sanatla rağbetlidir, evde oturmayı sevmez. Çocukları çok sever.

HAZiRAN: Aynı anda birden çok şey düşünür. Nazik ve tatlı dillidir. Hassastır. Kararsızdır, komik ve eğlencelidir. Konuşkandır, kolay arkadaş edinir, kolay incinir. Gribe yatkın bünyesi vardır. Çok inatçıdır.-

TEMMUZ:

İyi bir sırdaştır. Anlaşılması güç birisidir. Aşırı gururludur. Başkalarının düşüncelerine aşırı önem verir. K-in tutmaz. Sempatiktir. Yalnız olmayı sever. Kolay öğrenir. Arkadaş sıkıntısı çekmez. Mide problemleri olabilir. Zor ikna olur. Ağır işleri sever.

 

AĞUSTOS: Şakalaşmayı sever. Duyarlı ve rağbetlidir. Korkusuzdur. Liderlik fonksiyonları vardır. Ruhbilimle rağbetlenir. Kolay provoke edilir. Dikkatli ve tedbirlidir. Bağımsızlığına düşkündür. Yol göstermeyi sever. Romantiktir.

EYLÜL: İyi bir konuşmacıdır. Sadık ve güvenilirdir. Detaylarla uğraşır. Sorumluluk almayı sever. Brağbet ve kültüre önem verir. İnsanların hatalarını yüzüne vurmayı sever. Spor ve seyahati sever. İlişkilerinde seçicidir. Hislerini kendisine saklar.

EKİM:

Herkesle sohbet etmeyi sever. İlgi odağı olmak ister. Yalancılığı yapmacıklığı sevmez. Arkadaşlarına çok önem verir. Çabuk kırılıp çabuk toparlanır. Bencildir, kendi kendine yardım teklif etmez. Başkalarının düşüncelerine önem verir. Duygusaldır. Kendine kolay güvenmez. Etrafından çabuk etkilenir.

KASIM: Eğlenceli kişilik. İnsanları kolay etkiler. Çalışkan ve sorumluluk sahibi. Kontrolü ele almayı sever. Enerjik ve çevresini motive eden birisidir. İyi bir liderdir. İçten ve yardımseverdir. Adil davranır. Sürprizleri sever. Hataları affetmez. İradesi güçlüdür. Derin duygularla sever. Herkesi olduğu gibi kabul eder. Sır saklamayı bilir.

ARALIK:

Sadık ve cömerttir. Sabırsızdır. Birlikte vakit geçirmesi eğlenceli kişilik. Azimli, sosyal yönü kuvvetlidir. Dostlarını kendisinden fazla düşünür. Kızgınlığı uzun sürmez. Sevildiğini hissetmek ister. Espri anlayışı gelişmiştir.Bir şunu diyen bir yazı 'ocak mart Tam TESPİT BİLİMSEL OLARAK KANITLANMIŞ KARAKTER ANALIZİ mayış temm ağust ekim aralık haziran kasım şubat nisan eylül Hashaberler.com Hangi Ayda Doğdunuz?' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.