Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Zayıflatan Yağ Yakan Sirke Kürü Tarifi

11.06.2021
4.013
Saracoglu Zayıflatan Yağ Yakan Sirke Kürü Tarifi

Zayıflamanın ana etkeni hızlı bir metabolizmaya sahip olmaktır. Metabolizmanın hızlanması ile enerjimi tüketimi artar ve vücutta yer alan fazlalık yağlar erimeye başlar. Metabolizmayı hızlandırmak için en etkili yöntemler başında spor ve beslenme yer almaktadır. Vereceğimiz bu kür ile beslenme yönünden metabolizmanızı hızlandıracak ve yağ yakımını arttıracaktır. Bu sayede hızlı kilogram verebileceksiniz. Şimdi Saracoglu hocamızdan zayıflatan sirke kürü tarifine göz atalım:

 

 

Saracoglu Zayıflatan Sirke Kürü Tarifi

Malzemeler:

1 litre su
Yarım demet maydanoz
3 adet limon
5 tatlı kaşığı elma sirkesi
10 tatlı kaşığı rendelenmiş zencefil
5 tatlı kaşığı toz tarçın
Öncelikle 1 litre suyun içerisine 2 adet limonu sıkın. Sonrasında maydanozları ince ince doğrayıp karışıma atın. Sonrasında ise bütün malzemeleri atıp güzel bir şekilde karıştırın.

3 saat bu karışım dinlendikten sonra her gece uyumadan önce 1 bardak içebilirsiniz. Süzerek ya da direk şekilde içebilirsiniz. Bu kürü metabolizmayı hızlandırmak için çok çok etkilidir. Gece boyu sizleri terletebilir. Uyurken bile yağ yakmanın en kolay yollarından birisidir.

Hamile kadınlar ve bu gıdalardan birine alerjisi olanların doktor kontrolüne gitmeden uygulaması doğru değildir. Çok etkili bir kür olduğu için doktora danıştıktan sonra tüketilmesi çok daha uygun olacaktır. Kullandığınız malzemelerin taze olmasına özen gösterin. Mutlaka cam şişe kullanın, plastik pet şişede bu kür uygulanmaz. Fayda yerine zarar verecektir.

Bir yiyecek ve şunu diyen bir yazı '3 Haftada 15 Kilo Bu Sirkeli Karışım Çatır Çatır Yağları Yakıyor! Detaylar Hikayemizde Organik Yaşam organk Koçu' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.