Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

isteyene destek verilecek

11.06.2021
2.922
isteyene destek verilecek

Son dönemlerde yaşadığımız pandemi sa-lgını sebebi ile bir hayli kötü bir ekonomik durum içinde ger almaktayız. Bu konu da en çok c-an sı-kan, nakit derdi olmaktadır.

 

Vatandaşların nakit sıkıntıları için devlet yardımları ile beraber şuan bankalar da kampanya oluşturmakta. Bankalar belirlemiş oldukları koşullara uygun olan ev hanımı olanlar ve öğrencilere bazı destekler vereceğini bildirdi. Ev hanımı olanlar ve öğrenci olan kişiler bilindiği gibi SGK kaydı bulunamadığı için bankalardan kredi alma şansları bulunmuyordu. Yapılmış olan bu kampanyayla birlikte bir nebze olsun ev hanımı ve öğrencilerin içerisine su serpmiş oldu. Kampanya detayları bankaların web siteleri üstünde ve banka şubelerinde belirlenmiş oldu. Sizlere de yazımızda bu haberimiz ile ilgili bilgiler sunacağız.

 

Kredi müracaatsunda bulunacak olan kişilerin ev hanımı olması ve öğrenci olması halimde, kampanya oluşturan bankalar onaylaması için kredi notu esas alınarak işlem oluşturacaklar. Kredi sonucu uygun olan yurttaşlara, gelir belgesi talep etmeksizin hemen kredi onayı sağlanacak. Sizlerde eğer ev hanımı ya da öğrenci iseniz, nakit para ihtiyacınız var ise bankaların yaptığı bu kredi kampanyasına dahil olabilirsiniz. Kampanya kısa süreli şekilde olacağı için Haziran ayı son gününe kadar müracaat yapmanız lazım. Denizbank kampanya başlattı

 

10bin tl ye kadar kredi almak isteyen yurttaşlar için ilk durak Denizbank olmaktadır. Bu bankanın sağladığı haber ile birlikte , SMS atarak veya banka web sitesi aracılığıyla müracaat yapabileceksiniz.
Bunun beraberinde bu banka üstünden kredi kartı kullanımı yapıyorsanız ya da banka hesabınız varsa kredi po-litikalarına uy-umlu olmanız dahilindedir banka sizlere Denizbank mobil uygulaması aracılığıyla işlem yapacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.