Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm

İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm

Merhaba sevgili okurlarımız. Bugün sizlere istenmeyen tüylerden kurtulmanın kesin yollarından bahsedeceğiz. Özellikle kadın fertlerin kafalarına taktığı bu önemli konu da bu gün itibariyle soru işaretlerini atacağız.

 

 

 

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için gün geçtikçe yeni bir teknoloji, krem, ilaç gibi yöntemler çıkmakta. Bir çoğumuzun özellikle maddi konu da çok harcama yapmış olduğu bu konuya artık son vereceğiz.

İstenmeyen tüyler genelde vücudumuzda hormonlardan kaynaklı ya da düzensiz adet döngüsü ya da hamilelikten sonra kaynaklanır.

Şimdi o harika doğal çözümlerden bahsedelim.

Ceviz Kabuğu Kürü:

Rus araştırmacıların derin ve köklü yaptıkları araştırmalar neticesinde ceviz kabuğundaki tüylerin tekrar çıkmasını engellediğini gözlemlemişlerdir. Bu inanılmaz kürü hazırlamak için gereken malzemeler şöyle: 2-3 avuç ceviz kabuğu, yaklaşık 1 bardak su.

 

Kürü hazırlamak için aldığınız ceviz kabuklarını zarar görmeyeceği şekilde, tüm tedbirleri satın aldıktan sonra yakın. Yaktığınız ceviz kabuklarının küllerini bir kaseye alın üzerine suyu ağır ağır dökün. Macun kıvamına gelene kadar karıştırın. Suyu birden dökmemeye çalışın.

Hazırladığınız macunu 15 saat bekletin. Bekledikten sonra kür vücudunuza sürmek için hazır. Bekleme işlemi de bittiğinde günde üç kere dahil olmak üzere üç gün uyguladığınız takdirde değişimi siz de göreceksiniz.

 

 

Limon Kürü:

Limon kürünü hazırlamak için bizlere gereken malzemeler sırasıyla şöyle: yarım çay bardağı şeker, 2 su bardağı su, 1 tatlı kaşığı limon suyu.

Malzemeleri tedarik ettikten sonra bir kaseye su ve şekeri koyun. Tamamen karıştığına emin olana kadar karıştırın. Karıştırdıktan sonra limon suyunu içerisine dökün.

Hazırladığınız karışımı tüylerin çıkış yönüne doğru sürün. Bu işlemi haftada üç kere uyguladıktan sonra değişimi siz de fark edeceksiniz.

Bir bir veya daha fazla kişi, yiyecek ve şunu diyen bir yazı 'Cımbız yada Ağda ile Sakın Almayın! Detaylar Hikayemizde Dudak Üstü Tüyleri Yok Eden 3 Doğal Yöntem' görseli olabilir

Teşekkür eder, daha sağlıklı günler dilerim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.