Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Haşlanmış Limon Kürü İle Zayıflama

10.06.2021
1.559
Saracoglu Haşlanmış Limon Kürü İle Zayıflama

Limon gerek vitamin gerekse mineral açısından en yararlı gıdaların başında yer almaktadır. Yapısında bulunan yüksek C vitamini , potasyum, kalsiyum açısından zengindir. Metabolizmayı hızlandıran etkisi ile beraber zayıflamaya bir hayli olumlu etkileri bulunur. Ek olarak yapısı gereği vücuttan toksinleri atan etkili bir gıdadır.

 

 

 

Saracoglu hocamızdan haşlanmış limon diyeti ile kısa bir süre içinde ciddi kilolarınızı yok edebilirsiniz. Bu kürü uygularken muhakkak yürüyüş ve sporu da ekleyerek bu süreci hızlandırabilirsiniz. Yapacağınız az da olsa hareket ciddi olumlu etkileri olacağını unutmayın.

Saracoglu Haşlanmış Limon Kürünün Yararları Nelerdir?
Metabolizmayı hızlandırır, yağ yakımını arttırır.
Antioksidan etkisi ile kanser ve tümör hücrelerini yok eder.
Sindirim sistemini düzene sokar.
Bağışıklık sistemini güçlendirir.
Vücuttan toksinleri uzaklaştırır.
Kış aylarında üşümeleri önlemeye yardımcı olur.
Cildi tazeler.
Kür Tarifi:
Malzemeler:

3 litre su
7 adet limon
8 diş sarımsak
1 adet taze zencefil
Tarifi:

İlk olarak limonun kabuklarını soyun. Ancak kabukların yüzeyini almanız yeterlidir. Fazla derine girmeden kabuklarını soyun. Sonrasında blendır var ise sarımsak ve zencefilleri parçalayın. Yoksa bıçakla ince ince doğrayıp da kullanabilirsiniz.

Tüm malzemeleri suyun içerisine atın ve kaynatmaya başlayın. Kaynamaya başladıktan sonra 10 dakika kadar kısık ateşte bekletin. Kür hazır haldedir. Sabah uyandığınızda ya da gece uyumadan önce 1 bardak içmeniz yeterli olacaktır.

 

Kürü Uygularken:

Akşam 7 den sonra hiç bir şey tüketmeyin.
Yürüyüş ya da az da olsa spor yapın.
Ekmek tüketiminden uzak durun.
Bu kürü 1 ay boyunca uygulayıp 10 gün ara verin ve tekrar uygulayabilirsiniz. Yalnızca tansiyon sorunu olanlar ve kan pıhtılaşması problemleri yaşayanlar doktora danışıp tüketmelerini öneriyoruz.Bir su kütlesi ve şunu diyen bir yazı 'Şaka Değil GERÇEK Tam 20 KİLO VERDİRİYOR HAŞLANMIŞ LİMON MUCİZESİ Detaylar Hikayemizde' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.