Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Kırışıklık Giderici Kür Tarifi

09.06.2021
1.688
Saracoglu Kırışıklık Giderici Kür Tarifi

Merhaba sevgili okurlarım. Yaşın ilerlemesine bağlı şekilde insan vücudunda bazı değişimler meydana gelir. Bu değişiklikler çoğunlukla hoşumuza giden durumlar değildir.

 

 

Bakım yapmak, bakımlı gözükmek hepimizin özen gösterdiği durumlardır. Ancak bakımı kendimizde yapsak yaptırmakta istesek bir hayli maliyetli olacaktır. Bu yüzden doğal yollardan doğal olarak kendi hazırladığımız maskeler daha uyguna mal olacaktır. Yalnızca meyve ve sebze olarak tükettiğimiz pek çok gıdayı maske olarak kullanımı cildinize sandığınızdan daha fazla fayda sağlayacaktır. Saracoglu’ndan kırışıklıklara karşı maskeler kürler nelerdir? Detaylarına bakalım.

Saracoglu’ndan Kırışıklıklara Karşı Kürler:

Kür 1

Malzemeler:

1 adet muz
1,5 yemek kaşığı bal
2 yemek kaşığı yağsız yoğurt

Hazırlanışı:

 

Bir kab içine tüm malzemeleri koyun. Daha sonra bütünüyle karışacak şekilde çırpın. Malzemeler püre kıvamına gelince kırışık olan bölgenize süren ve 30 dakika bekletin. Haftada 2 kez uygulayın. Maskeyi belirtilen sürenin üzerinde bekletmemeye özen gösterin. Cilt kuruluğuna neden olabilir.

Kür 2

 

 

Malzemeler:

2 adet orta boy muz
Hazırlanışı:

Bir kab içerisinde muzları büyük parça kalmayacak biçimde ezin. Ezdiğiniz muzları yüzünüze sürün ve 25 dakika bekletip yüzünüz yıkayın.

Özellikle yüz bölgesinde daha fazla kırışıklık olduğu için yüzümüze daha fazla dikkat ederiz. Muz ve bal cilde canlılık kazandırır.Bir 1 kişi, saç ve şunu diyen bir yazı '4 Çocuk Annesiyim Arkadaşlarım Porselen Bir Cildim Olduğunu Söylediler Ve Sadece Βι Tarifi Kullanıyorum Detaylar Hikayemizde before after' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.