Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Termosumu Açtı Aşık Oldum

06.06.2021
2.945
Termosumu Açtı Aşık Oldum

Esra Erol’u bile hayrete düşüren olay! 60 yaşındaki kadın, kaçan 39 yaşındaki sevgilisi için canlı yayında gözyaşlarını tutamadı

60 yaşındaki Ayten teyze, uğruna 27 yıllık eşini terk ettiği 39 yaşındaki aşkı Mustafa’yı bulmak için Esra Erol’a katıldı. Canlı yayında gözyaşlarına hakim olamayan Ayten teyze, “Termosumu açsın diye yardım istedim sonra da aşık oldum. O benim hayatım” ifadelerini kullandı.

Yıllardır ATV ekranlarında program yapan Esra Erol’un dün yayınlanan bölümünde yine ilginç bir olay yaşandı. 60 yaşındaki Ayten Teyze evden kaçan genç aşkı Mustafa Korkmaz’a gözyaşları içinde seslendi.

GENÇ AŞKININ YAŞINI GİZLEMEYE ÇALIŞTI

Evden kaçan eşini bulmak için yayına çıkan Ayten teyze, kayıp Mustafa’nın 50-60 yaşlarında olduğunu ve kendisinden haber alamadığını söyledi. Ancak konu hakkında araştırma yapan Esra Erol ekibi, Mustafa Korkmaz’ın 39 yaşında olduğunu öğrendi.

“TERMOSUMU AÇTI, AŞIK OLDUM”

27 yıllık eşini Mustafa için terk ettiğini açıklayan Ayten Teyze, ‘Beni kandırdı. Termosumu açsın diye Mustafa’dan yardım istedim sonra aşık oldum” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

“MUSTAFA İÇİN ÖLÜRÜM”

Ayten Teyze, Mustafa’ya dönmesi için feryat ederken, “Ben seni 1 aydır gözlüyorum dedi. Leylam dedi. Bana Leylam diye konuşur, ölürüm onun için. Ona yemek yedirdim, güzelce giydirdim. Yiyecek yemeği yoktu. Paraları birer birer gönderdim. 39 yaşındaki kocam Mustafa benim hayatım oldu” ifadelerini kullandı.

Eşinden boşanıp Mustafa Korkmaz ile evlendiği için çocuklarının kendisini reddettiğini söyleyen Ayten teyze, “Çocuklarım benimle konuşmuyor, eve almıyor” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.