Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Sağlıklı Şekilde Zayıflatan Kür Tarifi

06.06.2021
1.721
Sağlıklı Şekilde Zayıflatan Kür Tarifi

Evde bulunan malzemeleri kullanarak kolaylıkla yapabileceğiniz bu içecek, 4 günde midenizde 4 inç kadar yağ yakma etkisine sahiptir. Çünkü bu kürün en önemli olan özelliği metabolizmayı hızlandırmasıdır. Bu sayede yağ yakımı artacak ve yağlarınızı eriteceksiniz. Burada dikkat etmeniz gerekli olan nokta kürü uygulama sırasında asla unlu ve şekerli gıda tüketmeyeceksiniz. Şimdi en daha sağlıklı zayıflama tarifine geçelim.

Bu Temizleyici Detoks Diyeti Nedir?
Bu diyet, limon, zencefil ve salatalık içeren ve doğal detoksifiye edici ve temizleyici etkilere sahip bir içecek hazırlamaktan oluşur. Bu içecek her sabah aç karnına ve gün boyu 2 litre alınmalıdır.

Bu diyet sırasında işlenmiş yiyecekleri, şekeri, yağı, süt ürünlerini ve tuzu diyetinizden çıkarmalısınız. Bu içeceğin tüketimi ayrıca sebzeler, meyveler, tahıllar ve yağsız etlerle desteklenmelidir.

Bu içeceğin hazırlanması çok kolaydır ve sağlığınız için çok iyidir. Limon, salatalık ve zencefil vücuttaki toksinlerin atılmasına ve hatta kilogram vermenize yardımcı olur.

X
Malzemeler;

1 limon ya da misket limonu (yeşil limon)
½ salatalık ½ zencefil
1 tutam taze nane
1 bardak su (200 ml)
Nasıl oldu?

Bu arındırıcı içeceği hazırlamak için limon, zencefil, taze nane ve salatalığı yıkayıp temizlemeniz gerekir. Tüm malzemeleri dilimler halinde kesin, soymayın ve 1 bardak suya ekleyin. Bu karışımı 1 gece dinlendirin ve ertesi sabah kullanın. İsterseniz dondurma, tatlandırıcı olarak bal ekleyebilirsiniz.

Bu temizleyici içeceğin yararları nelerdir?

Bu içeceğin tüm bileşenleri vücudunuz için çok önemli faydalara sahiptir.

Limon, detoksifiye edici ve temizleyici özellikleriyle bilinir ve vücuttan atıkları atmaya ve vücudu temizlemeye yardımcı olur. Tüm dünyada bilinen bu meyve, içerdiği C vitamini ve antioksidanlar sayesinde tıbbi özelliklere sahiptir. Bağışıklık sistemini destekler ve bizi hastalıklardan korur. Limon, sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur, kabızlığı önler, mide şişkinliğini önler, sıvıların atılmasını sağlar ve yüksek lif içeriğinden dolayı pektin sayesinde yağların emiliminin azalmasına yardımcı olurBir bir veya daha fazla kişi, içecek ve şunu diyen bir yazı 'KodiniarDuyur Detaylar Hikayemizde KARNINIZI BU İÇECEKLE DÜZLEŞTİRİN 4 GÜNDE 10 CM İNCELİN' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.