Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Göz Çevresi Kırışıklığı ve Kaz Ayağı İçin Kür Tarifi

05.06.2021
1.918
Saracoglu Göz Çevresi Kırışıklığı ve Kaz Ayağı İçin Kür Tarifi

İlerleyen yaşlarda göz çevresindeki kırışıklıklar daha da belirginleşir. Bu da sonrasında kaz ayaklarına sebep olur. Bu da istenmeyen bir durum olarak görünüşümüzü etkiler. Kaz ayakları ve göz çevresi kırışıklıkları için bir çok farklı yöntem vardır. Belirgin olarak botoks yöntemi kullanılıyor. Yazımızda hiç bir cerrahi müdahaleye gerek görmeden saracoglu hocamızın kürü ile yok etmenize yardımcı olacağız.

Malzemeler:

1 çay kaşığı aloe vera
2 adet E vitamini kapsülü
1 adet yumurtanın akı
Kolayca temiz edebileceğiniz bu malzemeler kırışıklıkları önlemek için çok etkilidir. Kürde yer alan E vitamini kapsülünü eczanelerden kolayca temin edebilirsiniz. E vitamini cilt sağlığı için son derece önemlidir. Hücrelerin tazelenmesini sağlar, renk tonunun dengelenmesine yardımcı olur. Hücrelerin sıkılaşmasını sağlar. Bu yüzden kürde E vitamini son derece önemlidir.

Yumurta akı ve aloe vera nemlendirici ve besleyici özelliğe sahiptir. Yumurta akının sıkılaştırma özelliği burda çok işe yarayacaktır. Aloe vera ve E vitamininin deri tarafından eksiksiz olarak emilmesine yardımcı olur.

Tüm malzemeleri ufak bir kaba dökün. E vitamini kapsülünün içini boşaltın ve iyice karıştırın. Sonrasında göz çevrenizi soğuk suyla yıkayıp bu karışımı sürün. 30 dakika kadar bekledikten sonra yıkayın. Her gün bu kürü göz çevrenize uygulayabilirsiniz. Kısa sürede sonuç aldığınızı göreceksiniz.Bir bir veya daha fazla kişi, saç ve şunu diyen bir yazı 'KAZAYAKLARINDAN 1HAFTADA KURTARAN Organik KARIŞIM TARİFLERİ organik. Joktorum Koçu Yaşam Detaylar Hikayemizde Botoks olmadan evde bulunan malzemelerle kaz ayaklarından kısa süre içerisinde kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz çevresindeki kırışıklıklar kabusunuz olmaya başladıysa birazdan öğreneceğiniz tarifler tam size göre.' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.