Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Beldeki Yağları Yakan Sağlıklı ve Faydalı Bir Kür

31.05.2021
1.448
Beldeki Yağları Yakan Sağlıklı ve Faydalı Bir Kür

Tamamen doğal ve daha sağlıklı bir tedavi olan bu lahana, limon ve maydanoz rejimi, bütün dünyada mucizevi sonuçlar veren çok etkili bir zayıflama rejimidir. Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu özellikle selülite karşı öneri ve mücadele veriyor.

Bu çareyi evinizde basit ve doğal bir biçimde hazırlamanız mümkün.

İçindekiler
malzemeler
2 lahana yaprağı
1 demet maydanoz (15-16 adet)
1 tatlı kaşığı limon
Yarım litre su
Hazırlanışı
Önce yarım litre su boş bir tencereye konur ve ocakta kaynamaya bırakılır. Kaynama belirtisi olduğunda ve kaynamaya başladığında tavaya 2 baş lahana eklenir ve ağzı kapalı olarak 3 dakika kaynatılır.

X
3 dakika kaynattıktan sonra tencerenin kapağı açılır ve 16-17 adet taze maydanoz (saplı) atılır.

Maydanozu ilave ettikten sonra 3 dakika kapalı kalır ve pişirmeye devam eder. 6 dakika sonra pişirmenin durması ve ısınması zaman alacaktır.

Isıtıldıktan sonra karışımı süzün ve 1 tatlı kaşığı taze sıkılmış limon suyunu ekleyin. Limon eklenmesinin nedeni lahana kürde olduğu için oluşacak gazı engellemektir.

Nasıl kullanılır?
Rejimi günün herhangi bir saatinde aç karnına alabilirsiniz. 15 gün düzenli ilaçlanma hazırladığımız bu karışımı uygulayın. 15 günlük kullanımdan sonra 5 gün ara verin. Bu arada kürü 15 gün boyunca tekrar kullanın.

Hazırladığımız bu şifa, muhtemel gastrit ve ülser sorunlarına karşı da koruma sağlar. Lahana, limon ve maydanoz, yağ yakarken kilogram vermenize yardımcı olur.

Zararları var mı?
Hazırlanan şifanın çok fazla zararı var. Tiroid bezleri yavaş çalışan insanlar içindir. Tiroid bezleri lahana ile daha az çalışır.

Yani problem olabilir. Böyle bir probleminiz var ise bu ilacı kullanmayınız. Tiroid bezleriniz herhangi bir sorun yaşamıyor ve hızlı çalışıyor ve işini yapıyor ise bu problemle karşılaşmayacaksınız.Bir bir veya daha fazla kişi ve şunu diyen bir yazı '15 GÜNDE GÖBEK BÖLGESİNİ ERİTEN BELDEKİ YAĞLARI YAKAN KARIŞIM Detaylar Hikayemizde' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.