Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Kanser Karşı Alman Doktor Mucizesi

30.05.2021
5.408
Kanser Karşı Alman Doktor Mucizesi

Kansere karşı her evde bulunan iki basit besini birleştirip tedaviye dönüştürdü ve hükümet önünü kesti..
Dr. Johanna Budwig, Nobel Tıp Ödülü’ne altı kez aday gösterildi, yani işini saygı ile ele almalıyız. Kariyerinde (2003’te 95 yaşındayken öldü) Dr. Budwig kanser hastalarının% 90’ını tedavi etti. Yan etkilere neden olmayan toksik olmayan maddeler kullanarak her çeşit kanseri kalıcı olarak iyileştirdi. Şaşırtıcı başarısından dolayı Dr. Budwig, ilaç ve nükleer endüstrileri için en büyük düşman oldu. Budwig Protokolü 1950lerin başından itibaren çalışmaları sansürleniyordu.

Dr. Johanna Budwig diyor ki ; “Kansere cevabım var, fakat Amerikalı doktorlar dinlemiyor. Buraya gelip metotlarımı gözlemleyip etkilendiler. Daha sonra, eve götürüp çok para kazanabilmeleri için özel bir anlaşma yapmak istiyorlar. Yapmayacağım, bu nedenle her ülkede kara listeye alındım. ‘’ Kanser endüstrisi yalanlara dayalı Büyük pharma ilaç şirketi yaşamakta olan hastalardan daima umutlu, çünkü ölü ve daha sağlıklı hastalar onlar için karlı değillerdir. Bu sebeple kanser endüstrisinin tedaviyi bulmak gibi hiçbir amacı olmadığını tahmin etmek zor değil. Kanser ilaçları en pahalı ilaçlardır ve onlar için bunun kesin tedavisini üretmek karlı değildir.

Kanser için mucizevi üçlü! Toksik maddeler, radyasyon ve asidoz, farmasötiklerin ve malnütrisyonun neden olduğu kanserin mucizevi üçlüsüdür. Bir kanser hastasının kanındaki oksijenin yerini karbondioksit gibi atıklar alıyor. Bu oksijen eksikliği tümörlerin oluşumuna neden olur ve hücreler bir şeker fermantasyon sürecinden enerji elde etmek için mutasyon yapmalıdır. Bu, daha fazla asidoz ve hücresel oksijen açlığına neden olur. Sonunda, Süreç, kanser hücrelerinin çoğalmasına ve ölümcül sonuçlanmasına neden olur. Bu bilimsel gerçekler bilim tarafından desteklenmekte ve 1931’de Nobel Ödülü kazanan Dr. Otto Warburg tarafından ispatlanmıştır. Oksijen kansere karşı savaşta en önemli silahtır. Budwig Protokolü, oksijen arzını diğer terapilere göre çok daha iyi ve daha hızlı bir biçimde uyaran, vücudun pH’ını nötr ötesinde ve alkalin bir hale getiren bir süreçtir. Vücut alkalin durumda olduğunda, kan mutasyonu olan kanser hücreleri için ölüm meydana geliyor.

Budwig’in sözleşmesi, keten tohumu yağı ve kuark peynirinden yapılmış bir çözümü kullanıyor. “daha sağlıklı” (yağsız) diyetlerin esasında çok büyük bir sorun olduğunu söylüyor. Hücresel oksijen açlığına sebep olan zararlı yağ ve gıdaları ortadan kaldırdı ve bunları şifalı gıdalar ve esansiyel yağ asitleri ile değiştirdi. Ayrıca anti-kanser D3 vitamininin doğal bir kaynağı olan güneş ışığının önemini vurguladı.

 

Budwig Anti-Kanser Protokolü!
Budwig Protokolü iki kısımdan oluşur. İlki, keten tohumundan alınan kuark / süzme peyniri omega-3 yağlarının protein-kükürtünü birleştirir ve bütünüyle doğaldır. Budwig, vücudun omega-3’ü keten tohumu yağı ile eksiksiz olarak istediği miktarda sentezleyeceğini buldu. “Bu yağ asitleri olmadan, oksijen açısından zengin hava verildiğinde bile solunum enzimleri işleyemez ve kişi boğulur. Bu yüksek derecede doymamış yağ asitlerinin bir eksikliği pek çok hayati fonksiyonu bozar. Her şeyden önce, kişinin mevcut oksijen arzını azaltır. Hava ve yiyecek olmadan hayatta kalamayız; Ne de bu yağ asitleri olmadan hayatta kalamayız “dedi.

Hastalardan belirtilere bakılmaksızın, sözleşmesi en az 6 ay takip etmeleri önerilir.

Kansere karşı mucizevi karışım tarifi Malzemeler :

1 Fincan doğal kuark peyniri
2 Çorba kaşığı keten tohumu yağı
1 Çorba kaşığı taze öğütülmüş keten tohumu Orta boy kırmızı biber .
Ayrıca, kuark peynirinin homojenize edilmiş süt ile yapılmaması, keten yağı ya da keten tohumunun öğütüldükten hemen sonra kullanılması son derece önemlidir. İlacın muhakkak ahşap bir kaşıkla karıştırılması gerekir.

Daha sonra, bu ilaç en az günde bir kez ağızdan alınmalıdır.

 

Ayrıca, sözleşmenin ikinci aşamasında diyet için ipuçları:

Diyet!
Yalnızca taze hazırlanmış yiyecekleri tüketin
Margarin kullanmaktan kaçının
İşlenmiş gıdalardan kaçının
Alkollü içeceklerden kaçının
Şekeri kullanmaktan kaçının ve taze sıkılmış meyve suları tatlandırmak için üzüm suyu ekleyin
Hazır mayonez ve salata soslarından kaçının
Organik olmayan ve yağsız etlerden kaçının
Soya sütü ve saf hayvansal yağlardan kaçının.
Diyetiniz kimyasal içermemelidir
Kereviz, havuç ve kırmızı pancardan yapılmış taze sıkılmış sebze suları için.
Günde üç kere, üzüm, nane nişastası, kuşburnu çayı gibi bir bardak sıcak çay için ve yalnızca doğal tatlandırıcılarla tatlandırın
Yüksek früktozlu mısır şurubu gibi yapay tatlandırıcılardan kaçının.
Tüm ilaçların kullanımını sınırlayın
Musluk suyu ve şişelenmiş sudan kaçının ve yalnızca florür içermeyen ürünleri kullanın.
Artı, şu ipuçlarını takip etmelisiniz: Kozmetik ürünlerden ve güneşten koruyuculardan kaçının
Beyaz un, beyaz ekmek, beyaz pirinç, beyaz tuz, beyaz şeker ve klor bileşikleri içeren tüm gıdalardan kaçının.
Balık yağını ve keten olmayan omega-3 yağ asitleri kaynaklarını kullanmaktan kaçının.
“Tabla” tuzundan kaçının ve yüksek nitelikli ağartılmış deniz tuzu ile değiştirin.
Hidrojene yağlardan kaçının

Her gün bir çay kaşığı soğuk preslenmiş organik hindistancevizi yağı tüketin
Soya ürünleri ve kanola yağı kullanmaktan kaçının
Hava, ısı ve ışıktan uzak tutulan soğuk preslenmiş, organik keten tohumu yağı kullanın.
Klorofil ilavesi Böbrek stresini engellemek için günde en fazla 5 gram C vitamini alın Her gün yeşil bir içecek içinBir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Kansere Karşı İki Basit İçeriği Bir Tedaviye Dönüştürdü Organik + Yaşam organik Mdokionum Koçu Alman Doktor Kansere Doğal Tedavi Buldu Hükümet Önünü Kesti İşte o Meşhur Karışım 6 NOBEL ÖDÜLLE DOKTOR KANSERİ YOK ETTİ..! HASTALARIN YÜZDE 90'NI KURTULDUPEKİ NASIL? İşte' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.