Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

yeni gelişme

yeni gelişme

Yasaklar kalkıyor mu? 1 Haziran itibariyle yeni bir normalleşme süreci başlıyor. Yasaklar ve merak edilenler ile ilgili gelişmeler haberimizde.

 

Sokağa çıkma yasakları 1 Haziran itibariyle kaldırılıp kaldırılmayacağı merak ediliyor. Özellikle Cuma akşamından başlayan yasak Pazartesi sabaha kadar devam ediyordu.

1 Haziran itibariyle Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere yasaklar nasıl olacak ve ne gibi gelişmeler olacak? Haberimizde yer almakta. Kademeli normalleşme 1 Haziran itibariyle başlıyor.

 

Kabine toplantısının hemen ardından yeni düzenlemeler açıklanacak. 1 Haziran’dan itibaren restoranlar kafeler ve spor salonları büyük ihtimalle açılacak. Hafta içinde de 21.00 ile 05.00 arasında yer alan sokağa çıkma yasağının kaldırılması veya biraz daha esnetilmesi bekleniyor.

 

Ancak şu anda Cumartesi ve Pazar yasaklarının ne kadar sürede kalkacağı veya eksiksiz olarak yasakların iptal mi edileceği hakkında kesin bir bilgi yok. 1 Haziran itibarıyla hayatımıza yeni bir normalleşme süreci girecek olsa da sokağa çıkma yasağı saatlerinin henüz net olmadığın aktaralım. Özellikle covid-19 tablosu tam kapanmanın ardından düşüşe geçmiş ve bu sayede vatandaş ve esnaf rahat bir nefes almıştı.Bir şunu diyen bir yazı 'Yukarı Kaydır ESPRESS PAS SON DAKİKA HABER Sokağa Çıkma Yasağı Kalkıyor mı ? Cumartesi Pazar İçin Yeni Gelişme ↑ DETAYLAR İÇİN YUKARI KAYDIRIN' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.