Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Bal Karbononat Kanser Kürünün Faydaları

24.05.2021
4.828
Saracoglu Bal Karbononat Kanser Kürünün Faydaları

Hem maliyetsiz,hem ulaşması kolay ve herkezin mutfağında bulunan mucize karışım ‘Bal ve Karbonat Karışımı’. Bu karışım nasıl hazırlanır,nasıl yarar sağlar bunlardan bahsedeceğiz.

Şeker seven kanser hücrelerini hedefleyen bir karışımdır. Kanser hücreleri normal olandan 15 kat daha fazla glikoz tüketmek için çaba sarf eder. Isıtarak hazırlanan bu karışımı, şeker açısından yoğun ve sağlık açısından iyi olan bal ile karıştırdığımızda, hücrelere gizlice karbonat girmiş olur.

Alkali kabartma tozu kanserli hücrelerin ölmesini sağlayarak hücrelerin normale dönmesine yardımcı olur veya kanser olan hücreyi öldüren hızlı bir pH değişimine sebep olarak alkali bir etki sağlar.Bu alkali etki, kanser hücrelerine karşı koyamayacakları kadar oksijen sağlar ve kanser hücresinin büyümesine neden olan şekerin hücreye girmesine engel olarak etkisiz şekle getirir.

Karışımın tarifini verecek olursak;

-Karbonat

-Bal

4 yemek kaşığı bal ve 4 tatlı kaşığı karbonatı karıştırın. Bu karışım bir hafta kadar yeterli olur. Karışım buzdolabında saklanmamalı ve 1 tatlı kaşığı karbonat için 1 yemek kaşığı bal kullanılır.

En fazla 1-2 ay boyunca bu karışımdan günlük 1 tatlı kaşığı tüketilir.Karışım yemek saatlerinden önce alınmamalı, Bu süre boyunca diyet değiştirilmemeli; kırmızı et tüketimi azaltılmalıdır.Şeker ve un tüketimine de durdurulmalıdır.

Karbonat alkali etkisi ve balın antimikrobiyal etkisi beraber doğal bir ilaç haline gelecektir. Bu kürü 1 ay boyunca devam edebilirsiniz. 1 ay devam edeceksiniz 2 günde bir olarak 1 tatlı kaşığı tüketebilirsiniz. Küre ilave olarak ol bol yeşillik tüketin. Evinizde olsa da muhakkak spor yapın. Kan dolaşımı arttıkça kanser dahil pek çok hastalığa karşı korunmuş olacaksınız.

Sağlıkla kalın…Bir şunu diyen bir yazı 'GÜNDE 1 TATLI KAŞIĞI EN HASTAYI BİLE AYAĞA KALDIRIR Detaylar Hikayemizde En Hastayı Bile Günde 1 Tatlı Kaşığı Ayağa Kaldırır' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.