Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

3 KEZ KANSERİ YENİP HAYATA TUTUNDU! SON HALİNİ SEVENLERİ İLE PAYLAŞTI

3 KEZ KANSERİ YENİP HAYATA TUTUNDU! SON HALİNİ SEVENLERİ İLE PAYLAŞTI

Yeşilçam’ın en güzel isimleri arasında yer alan ve rol aldığı dizilerde gösterdiği performansla takdir toplayan Bahar Öztan, kanseri 3 kez yenerek hayata tutundu. Bodrum’da kendine ait otelin içerisindeki evinde yaşamını sürdüren Öztan’ın son hali, sosyal ağlarda en çok konuşulanlar arasına girdi.

 

3 KEZ KANSERİ YENİP HAYATA TUTUNDU! SON HALİNİ SEVENLERİ İLE PAYLAŞTI 1

Kanser hastalığını 3 kez yenerek, hem kanser hastalarına umut veren hem de hayata tutunma mücadelesinin önemini bir kere daha gözler önüne seren Bahar Öztan’ın son hali, sosyal ağları salladı.

BODRUM’DAN PAYLAŞIM YAPTI
Yeşilçam’da rol aldığı dizilerde çok büyük bir etki yaratan ve aktif oyunculuk döneminde aranan isim haline gelen usta oyuncunun son hali, sevenleri tarafından çok büyük bir sevinçle karşılandı.

 

58 yaşındaki Bahar Öztan, uzun süreden beri Bodrum’da yaşıyor. Öztan’ın tatilden paylaştığı kareler sosyal ağlarda büyük yankı uyandırdı.

3 KEZ KANSERİ YENİP HAYATA TUTUNDU! SON HALİNİ SEVENLERİ İLE PAYLAŞTI 3

“HER ZAMAN POZİTİF DÜŞÜNMEYE ODAKLANDIM”
Kanser tedavisi gördüğü dönemde açıklamalar yapan Öztan, “Hastalık sürecinde daima pozitif düşünmeye odaklandım. Pozitif olunca Allah şifasını veriyor” demişti.

“YEŞİLÇAM’DA ÇOK BÜYÜK PARALAR KAZANMADIK”
Bahar Öztan, geride bıraktığımız yıl vermiş olduğu bir demeçte, Yeşilçam’dan çok büyük paralar kazanmadıklarını belirterek, “Yeşilçam’da çok büyük paralar kazanmadık. Şimdinin 20 000 lirası falan herhalde kazanıyorduk. O da başrol oyuncuları için konuşuyorum ama önemli değil. Paradan ziyade saygınlık kazandık. Hala insanlar biz gördü mü saygı duyuyor hala seviliyoruz. Bize karşı çok büyük bir özlem var. Ben de sahne yaptım ve oyunculuktan kazandığımdan daha fazla parayı sahnede kazandım” biçiminde konuşmuştu.

 

3 KEZ KANSERİ YENİP HAYATA TUTUNDU! SON HALİNİ SEVENLERİ İLE PAYLAŞTI 5

KENDİ OTELİNİN İÇİNDEKİ EVDE KALIYOR
Nerede yaşadığı merak edilen Öztan, yaşadığı yer hakkında da bilgi vermiş ve şunları söylemişti:

“Bir otelim var Bodrum’da, ben işletmiyorum başka biri işletiyor. 23 odası var otelimin, otelin içinde bir evim var orada kalıyorum. Ben gençken geleceğimi düşündüm, orayı aldığımda arkadaşlarım gezmelere gidiyordu, ben ise şehir dışında turnelere… Şimdi de bunun ekmeğini yiyorum”

SON HALİNİ PAYLAŞTI
Usta sanatçı, Bodrum’daki evinden tatil pozlarını takipçileriyle paylaştı. Mutluluğu yüzünden okunan sanatçının, hastalığın izlerini de sildiği ve moralinin yerinde olduğu görüldü.

İŞTE ÖZTAN’IN PAYLAŞTIĞI VE YÜZLERCE BEĞENİ ALAN O FOTOĞRAFLAR:

3 KEZ KANSERİ YENİP HAYATA TUTUNDU! SON HALİNİ SEVENLERİ İLE PAYLAŞTI 7

3 KEZ KANSERİ YENİP HAYATA TUTUNDU! SON HALİNİ SEVENLERİ İLE PAYLAŞTI 9

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.