Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Uyurken Bile Kilo Verdiren Kür

21.05.2021
2.627
Saracoglu Uyurken Bile Kilo Verdiren Kür

Merhaba sevgili okurlarımız. Fast-food yeme alışkanlığı giderek arttığından son senelerde özellikle daha sağlıklı beslenme adına girişimler yapılmaktadır. İnsanoğlu senelerdir en daha sağlıklı yiyecek hangisi bulmak adına pek çok çalışma ve araştırma yapmıştır. Sağlıklı yiyecek daha sağlıklı beslenme denilen durum; vücudun ihtiyaç duyduğu kadar yeşillik ağırlıklı mümkün olduğu kadar un tuz şeker ve yağdan az , ihtiyaç duyulandan fazlasının bünyeye alınmamasını sağlamaktır.

Sağlıksız ve düzensiz beslenme son dönemde en çok rastlanan durum ve gittikçe büyüyen çağın vebası denilen bir hastalık çeşididir. Ortaya çıkardığı durum da yine baş edilmesi hiç düşünüldüğü kadar kolay olmayan obezitedir. Araştırmalarda obezite sayılarında son senelerde ülkeler arasında en çok artış sağlamakta olan ülkemizdir. Obezite başlı başına kontrol edilmesi zor bir hastalıkken hemde farklı pek çok hastalığa sebebiyet verir.

Akşamları yatarken dahi kilogram vermenizi sağlayacak bu karışı muhakkak denemelisiniz.

Siz Uyurken Dahi Kilo Verdiren Kür

Malzemeler:

200 ml su
1/2 çay kaşığı tarçın tozu
1 tatlı kaşığı bal
Hazırlanışı:

Bir kab içerisinde suyu kaynatın . Kaynayan suyun içine ayarlamış olduğunuz tarçın tozunu atın. Tarçın tozunu attıktan sonra 3-4 dakika kaynatın ve ocağın altını kapatın. Yarım saat soğumasını bekleyin ve ılıyınca balı karıştırın. Her akşam yatmadan önce 1 bardak için.

Bu karışım sindirim sisteminize katkıda bulunur, sindirim sisteminizin parazitlerden ve bakterilerden arındırır. Tarçın siz yatarken de yağ yakımını sağlar ve hızlı kilogram vermenize yardımcı olur.

Bunlara ilave olarak uyumadan önce yapılacak olan ufak bir egzersiz yani yürüyüş, mekik, şınaf gibi hareketler çok etkili olacaktır. Aynı zamanda kilogram verme işlemini de kat kat hızlandıracaktır.

Son olarak uyumadan 3 – 4 saat öncesinden bir şey tüketmemeniz kürün etkisini kat kat artıracaktır.

Sağlıklı günler dilerim..Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'Uykudan Önce İçin Ve... Kilo Vermiş Olarak Uyanın Bu Karışımı Yatağa Girmeden 30 dk önce için HER GÜN KİLO VERMİŞ OLARAK UYANIN Detaylar Hikayemizde Karışımı her akşam için, gece boyunca yağlar yakılsın, her gün kilo vermiş olarak uyanın Yoğun İstek Üzerine...Deneyenlerde Çok Etkili Olduğu Gözlemlendi...' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.