Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Kötü Ağız Kokusu İçin Kür Tarifi

21.05.2021
1.659
Saracoglu Kötü Ağız Kokusu İçin Kür Tarifi

Merhaba sevgili okurlarım. Vücudumuzda hiç şüphe yok ki en çok bakım yatığımız yer yüzümüz ve ağzımızdır. Kişisel bakımın en önemlilerinden olan diş sağlığı ve temizliği bizler için son derece önemlidir. Sararmış dişler ve yemek artıklarını dişlerimizde kalması ve kötü bir görüntü oluşturmuş olduğu gibi ağız kokusu da hem bizi hem de çevremizdekileri rahatsız edebilmektedir. Ağız kokusu ağız temizliği ve diş temizliği ne kadar yapılırsa yapılsın hala devam etmekte olan bir durum olabilmektedir. Saracoglu hocamızın tarif ettiği bu kür ile doğal bir biçimde ağız kokusuna çözüm bulabileceksiniz.

Yediğimiz yemeklerden,mide rahatsızlıklarına kadar pek çok neden ağız kokusuna neden olmaktadır. Çeşitli nedenlerden kaynaklı olsa da ağız kokusunu gidermenin doğal yollardan çözümü vardır. Bunlardan biri Saracoglu’nun öneri ettiği ada çayı kürü. Kürün detaylarına bakalım.

Saracoglu’ndan Ağız Kokusu İçin Kür:

Malzemeler:

1 bardak klorsuz su
1 tutam ada çayı
Hazırlanışı:

Cezve içerisinde suyu kaynatın. Kaynayan suyun içine 1 tutam ada çayını atın. 5 dakika kaynatıp süzün. Sabah ve akşam dahil olmak üzere gargara yapın. 1 ay boyunca düzenli bir biçimde devam edin . Bademciklerinizden ya da tükürük bezlerinizden kaynaklı sorun var ise bunları giderir ve temiz bir nefese kavuşursunuz.

Bir şunu diyen bir yazı 'Ağız Kokusuna Eude Doğal ve Hızlı Çözüm! Detaylar Hikayemizde' görseli olabilir

Sağlıklı günler dilerim..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.