Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Mide Çevresindeki Yağları Eriten Kür Tarifi

Saracoglu Mide Çevresindeki Yağları Eriten Kür Tarifi

Karın yağları vücutta basen yağları ile beraber en zor yakılan yağların başında yer alır. Çünkü vücut genel itibari ile fazlalık yağları burda depolamaktadır. Bu yüzden genel itibari ile kiloları burdan alırız ve en zor burada bulunan yağları eritiriz. Yazımızda saracoglu hocamızdan özellikle karın mide göbek çevresindeki yağları eritmek için doğal kür tarifine yer vereceğiz.
Yağları eritmenin amacı yalnızca güzel bir görünüm değil vücut sağlığı bakımından da son derece önemlidir. Fazlalık yağlar kalp problemleri ilk sırada olmak üzere karaciğer problemlerina da sebep olur. Bu yüzden olabildiğince fazlalık yağları eriteceğiz.

Mide Çevresindeki Yağları Eriten Kür Tarifi
Malzemeler:

2 tutam maydanoz
1 adet zencefil taze
500 mL su
2 adet limon
1 çay kaşığı karabiber
1 çay kaşığı toz zerdeçal
5-6 adet karanfil
Öncelikle suyu ocağa koyup zencefili zerdeçalı ve karabiberi öncelikle atacağız. 20 dakika kadar kaynattıktan sonra ılımasını bekleyin. Sonrasında maydanoz ve limonu ekleyip 1 gün boyunca buzdolabında bekletin. Kürümüz hazır durumdadır. Sabah uyandığınızda ve gece uyumadan önce 1 bardak içmenizi öneriyoruz. Tabi ki bu kürü uygulamak yeterli mi hayır şimdi bu tavsiyelere dikkat edelim.

Bu kürü 1 ay boyunca uygulayacağız. Kür ile beraber kürü içtikten sonra 50 mekik ile başlayıp hergün 10 adet artıracağız. 1 ay boyunca artırarak devam ettireceğiz. Kürün metabolizmayı hızlandırıcı etkisi ve yapacağımız mekik hareketiyle karın bölgesinde toplanan yağlar harekete geçip ısı ile beraber eritilmeye başlayacaktır. Bu yüzden kür ile beraber spor şart. Aynı zamanda bunlara ilave olarak da yürüyüş yapabilirsiniz. Bu da yağ yakımını ciddi anlamda hızlandıracaktır.Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'öncesi sonrası En etkili yağ yakma tarifi, 3 haftada 20 kilo vermek, YUKARI KAYDIRIN' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.