Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Yağları cayır cayır yakar karaciğeri tertemiz yapar!

Yağları cayır cayır yakar karaciğeri tertemiz yapar!

PROF. DR. İBRAHİM SARAÇOĞLU HOCAMIZDAN ZAYIFLAMA, SİVİLCE VE KARACİĞER YAĞLANMASINA KARŞI UYGULAMANIZ GEREKEN SÜPER BİR KARIŞIM: MAYDANOZ LİMON SUYU KÜRÜ
Son zamanlarda pek çok kişi tarafından tercih edilen maydanoz suyu limon kürü zayıflama ve ödem atmanın beraberinde sivilce problemlerinde de bir hayli etkili sonuçlar veriyor. Eğer şimdiye kadar bu mucizevi kürü hiç yapmadıysanız, lütfen vakit kaybetmeden maydanoz suyu uygulamasına başlayın.

 

Maydanoz Suyu Limon Kürünün 3 önemli yararı;

ZAYIFLAMAK İÇİN; Zayıflamak isteyenler için maydanoz suyu metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakıcı etkisi vardır.

ÖDEM ATICI – KARACİĞER YAĞLANMASINI ÖNLEYİCİ; Maydanoz suyu vücuttaki ödemi atmada bir hayli etkilidir. Karaciğer yağlanmasını giderir ve yağ oluşumunu engeller.

 

SİVİLCE ve CİLT LEKELERİNE; Maydanoz suyu sivilce çıkmasını önleyicidir ve sivilceli ciltlerin tedavisinde çok etkili ve olumlu sonuçlar vermektedir.

Maydanoz kürü uyguladıktan sonra memnun kalmayan hiç bir okurumuza rastlamadık. Uygulayan kişiler bu kürün faydalarından bahsederek şiddetle herkezin maydanoz kürü yapmasını öneriyor. Maydanoz kürünü düzenli bir biçimde uyguladığınız takdirde vücudunuz yenilenecek ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Maydanoz kürünü sadece 15 gün uygulamanız yeterli olacaktır. Fakat daha etkili sonuç elde edebilmek için ya da karaciğer yağlanması gibi bir rahatsızlığınızın olduğunu düşünüyorsanız 15 gün uyguladıktan sonra 5 gün ara verip tekrar 15 gün daha uygulanmalıdır. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu maydanoz kürünü 6 ay arayla dahil olmak üzere senede 2 defa uygulanmasını önermektedir. Maydanoz kürü çok sık uygulanırsa olumsuz neticeler doğurabilir.

Maydanoz Limon Kürü ile Karaciğer Yağlanmasının Bitkisel Tedavisi

 

Karaciğerlerinde yağlanma olan kişiler sabahları devamlı yorgun ve halsiz bir biçimde uyanırlar. Bu kişiler 9-10 saat uyumalarına rağmen uykuya doyamazlar ve kendilerini zinde hissedemezler. Sizinde böyle bir durumunuz söz konusu ise muhtemelen karaciğerlerinizde yağlanma oluşmaya başlamış ya da vücudunuzdaki ödem oranı artmıştır. Güne zinde başlamak için 6 ayda bir muhakkak her bireyin limonlu maydanoz suyu içmesi gerekmektedir. Maydanoz kürü gerçekten insan sağlığı için benzeri olmayan bir şifa kaynağı. Zaten maydanoz kürü yapanlar kürün 4. Gününde ne kadar zinde kalktıklarını ve dinamik bir yapıya sahip olduklarını hissedecekler.

Maydanoz Suyu Kürü Yapılışı için Gerekli Malzemeler;

15-16 adet maydanoz

1 adet limon

1 bardak su

 

Maydanoz Suyu Limon Kürü Nasıl Yapılır?

Maydanoz Kürü Yapılışı: Bu kürün yapılışı çok basittir. Sabah uyandığınızda blender’a belirtilen miktar ölçüsünde maydanozu atın üstüne 1 tane limonun suyunu iyice sıkın, son olarak da üzerine 1 bardak su ekleyin. Malzemelerimizi blender’a ekledikten sonra blender’ı çalıştırarak yemyeşil bir su elde edeceksiniz. Kürünüz hazır.

Maydanoz Suyu Kürü Nasıl Uygulanır?

Maydanoz Kürü Uygulanışı: Yukarıda olduğu gibi elde ettiğiniz maydanoz suyu sabahları kahvaltıdan 15 dk önce aç karnına içilir. Bu düzenli ilaçlanma ara vermeden 15 gün boyunca uygulanır. Dilerseniz 15 günün sonunda 5 gün ara vererek tekrar aralıksız 15 gün uygulayabilirsiniz. Bu yapmış olduğumuz ikinci 15 günlük uygulama biçimi özellikle karaciğer yağlanması olan kişiler için önerilir. Ayrıca muhakkak surette maydanoz kürü hergün taze olarak hazırlanmalıdır.

Maydanoz Limon Suyu ile Zayıflama ve Cilt Bakımı

Metabolizma hızını artırıcı özelliği olan maydanoz, kan dolaşımını hızlandırır, dokulara daha fazla kan ulaşmasını sağlar ve bu biçimde etkili bir yağ yakma ve zayıflama sağlar.Maydanoz C vitamini bakımından da çok zengin bir besindir. Böyle bir vitamin kaynağını her bireyin tüketmesi öneri edilir. İster kür olarak ister sofralarımızda sebze salata olarak muhakkak tüketilmesi gerekli olan bir bitkidir. Bu bitki kırışıklıkları giderici, cildi güzelleştirici ve yaşlanmayı geciktirici özelliğe sahiptir.

Maydanoz suyu kürü cilt güzelliği, yağ yakma, zayıflama, ödem atma haricinde cildinizde oluşan sivilceleri de çok etkili bir biçimde geçirecektir. Maydanoz kürü ilk uygulanmış olduğu günlerde sivilcelerinizde artış görülebilir. Ancak bu artışın ardından bütünüyle sivilceleriniz yok olacak, sivilcelerden hiç bir iz, eser kalmayacaktır. Maydanoz suyu sivilce tedavisinde çok şiddetle tavsiye edilen bir yoldur.

Karaciğer sagligi için 97 fikir | sağlık, sağlıklı, sağlıklı yaşam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.