Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Cildi Temizleyen Güzelleştiren Kahve- Süt Kürü Maskesi

10.05.2021
2.444
Saracoglu Cildi Temizleyen Güzelleştiren Kahve- Süt Kürü Maskesi

Hepimizin Günlük kişisel bakım ürünlerimiz vardır bu ürünler cildi gençleştirmeye ,sarkıntıları yok etmeye ve en önemli olanı ise kırışıklıkları gidermek için kullanmış olduğumuz kişisel bakım ürünleri bir o kadar da pahalı. Bu kişisel bakım ürünleri daha hesaplı ve sağlıklı olabilir kahve ve süt maskesi hem hazırlanışı kolay ,maliyeti ucuz aynı zamanda etkisi çok büyük. Kişisel bakımınıza ekleyeceğiniz kahve ve süt maske sizi 1 hafta içerisinde 5 yaş daha genç ve daha enerjik gösterecektir. Evde rahatlıkça hazırlayabileceğiniz bu maske için yalnızca iki malzeme yeterli kahve ve süt. Yalnızca 1 hafta düzenli kullanım neticesinde ciltte oluşan kırışıklıkları ,yaşlanma belirtilerini ortadan yok olmasını sağlıyor ve sizi olduğunuz yaştan daha genç bir yaşta gösteriyor .

Kahve Ve Süt Maskesinin Malzemeler:

1 yemek kaşığı kahve
1.5 yemek kaşığı süt

Kahve Ve Süt Maskesinin Hazırlanışı:

1.5 yemek kaşığı süt ile 1 yemek kaşığı kahveyi bir bardak birleştirin.
Birleştirdiğiniz bu malzemeleri karıştırın.
Kalın bir macun haline gelene kadar karıştırmaya devem edin.
Macun haline gelen bu maskeyi 5 dakika bekletin.
5 dakika beklettikten sonra elde edilen macunu yüzünüze hafif bir biçimde masaj yaparak yüzünüze uygulayın ve kurumasını bekleyin.
15-20 dakika geçtikten sonra yüzünüzdeki ve boynunuzdaki maskeyi çıkarmak için soğuksuyla yıkayabilirsiniz.
Maskenin kalın bir kıvama sahip olması lazım. Yüzünüze ve boynunuza eşit miktarda olarak dağıtın ve 15-20 dakika bekleyin.Maskeyi Soğuk suyla durularken hafifçe masaj edin . Böylece ölü cilt ortadan yok olur yerine sımsıkı ve parlak bir cilt gelir.

Kahve Ve Süt Maskesinin Faydaları:

Maskenin ferahlatıcı bir etkiye sahip olması vücuttaki gözeneklerin daha çok açık olup vücut solunumunu iyi yapar bu sebeple gün boyunca enerjik kalmasına olanak sağlar.
Maskenin içeriğinde bulunan süt cilde gerekli besin kaynaklarını sağlar.
Cildi nazik bir biçimde temizler ve cildin bebeksi yumuşaklığa sahip olmasını sağlamaktadır. Kahve ise cilde enerji verir.
Cilt gözeneklerini açar ve cildi daha esnek daha canlı yapar.
Cildin üstündeki yara,sivilce,siyah nokta izleri ve oluşan kırışıklıkları giderir.
Hazırlanması da kullanılması kadara basit olan bu kahve ve süt maskemiz cildiniz için çok iyi ve diğer kişisel bakım ürünlerinden sağlıklı bir yoldur. Bu maskeyi düzenli bir biçimde kullanırsanız 5 yaş daha genç görünüp öyle hissetmenizi sağlar.

Bir şunu diyen bir yazı 'Kahve Tozu Çiğ Süt ജಿ% ORGANI Detaylar Hikayemizde YALNIZCA 1 HAFTADA 20 YAŞ GENÇLEŞTİREN SABAH MASKESİ (KAHVE SÜT)' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.