Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Felç Geçiren El Ve Ayaklar İçin Kür!!

Felç Geçiren El Ve Ayaklar İçin Kür!!

Almanya’da yapılan bir araştırmaya göre felç geçirmiş uzuvları tedavi eden en daha sağlıklı ve doğal yöntem turşu tuzu ve zeytinyağı. Yalnızca felç durumunda değil romatizma ve kırık sonrası hareketsiz ve cansız olan organların iyileşme sürecinde bu karışım bir hayli yararlı. Yapılan bir deney sonrasında ayak parmakları felç geçiren bir hastanın bu karışımı uyguladıktan sonra parmakları bütünüyle açılmış ve hareket etmeye başlamıştır. Eğer sizin ya da çevrenizde ki herhangi bir kişinin böyle bir problemi varsa aşağıda vereceğimiz kür ile iyileşme sürecini hızlandırması mümkün olacaktır.

 

Felç Geçiren El Ve Ayaklar İçin Kür!! 1

ZEYTİNYAĞI VE TURŞU TUZU İLE FELÇ KÜRÜ NASIL YAPILIR?
Malzemeler:

1 litre doğal saf zeytinyağı

 

Yarım kilogram turşu tuzu

Hazırlanışı:

1 litre saf zeytinyağı ile yarım kilogram turşu tuzu bir kabın içerisinde karıştırılır. Kolaylık olması bakımından 2 buçuk litrelik bir içecek şişesinde malzemeleri karıştırabilir ve muhafaza edebilirsiniz. Karışımı güneş alan bir ortama koyun. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir yer olursa çok daha iyi olacaktır. Çünkü karışımı gün içerisinde çalkalamanız tuzun iyice yağın içerisinde erimesinde yardım edecektir. Hava sıcaklıkları 25-30 derece civarındayken 10 gün boyunca karışımın güneşte kalması yeterli olacaktır.

 

Felç Geçiren El Ve Ayaklar İçin Kür!! 3

Zeytinyağı turşu tuzu karışımı hazır hale geldikten sonra felçli bölgeye yine güneşin bol bulunduğu bir ortamda tıpkı güneş yağı gibi sürülerek uygulanır. Karışımı uyguladıktan hemen sonra sürülen bölgede ki hareketlenme herkes tarafından dikkat çekecektir. Yarım saat boyunca güneşte kaldıktan sonra ılık suyla yine masaj yaparak bölgeyi yıkayın. Bu uygulamayı haftada 3 defa uygulamanız yeterli olacaktır. Bu kadar basit bir uygulamanın etkilerini görmek için eğer siz ya da çevrenizden birilerinin ihtiyacı varsa muhakkak uygulayın..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.