Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Gece Uyurken Yağ Yakan Kür Tarifi

08.05.2021
1.731
Saracoglu Gece Uyurken Yağ Yakan Kür Tarifi

Gün boyu metabolizma hızı devamlı bir hareket içindedir. Bu esnada enerji harcanır ve yağ yakımı artar. Ancak uyku vaktinde metabolizma hızı en aza inmektedir. Ömrümüzün nerdeyse 3 te birini uyumakla geçirmekteyiz ve uyku vakti günün ortalama 8 saatini almaktadır. İşte bu zaman diliminde metabolizma hızımız aşırı yavaşlamaktadır. Yazımızda uyku esnasında yağ yakımını hızlandırmak için öneriler ve kür tarifine yer vereceğiz.

Öncelikle gece uyurken yağlarınızın yakılmasını istiyorsanız başlıca koşulları vardır. Bu koşulları yerine getirdikten sonra gece boyu sabaha kadar yağ yakabilirsiniz. Şimdi bu maddelere göz atalım:

1: Uyumadan 5-6 saat öncesinde mideye şekersiz çay ve su harici hiçbir şey girmeyecek.

2: Sebze, kuru yemiş dahil daha sağlıklı gıdalar da olsa tüketilmeyecek.

3: Mide boş olduğu taktirde beyin yağ yakımı için hormonları harekete geçirecektir.

İşte uyurken yağ yakmanın en önemli sırrı midenin boş olmasıdır. Organların çalışması için de vücudun enerjiye ihtiyacı var fakat mide boş olduğu için beyin bu ihtiyacı fazlalık yağları yakmakla karşılar. İşte bu da bizim istediğimiz şey esasında…

Şimdi mideyi boş bıraktık bundan sonra vereceğimiz bu kür ile yağ yakımını kat kat daha hızlandıracağız. Vereceğimiz bu kür kalp atışı ve kan akışını hızlandırır. Bu da daha çok enerji ihtiyacı demektir. Yine mide boş olduğu için bu yüksek enerji ihtiyacını yağ yakarak karşılar. Şimdi bu küre göz atalım:

Saracoglu Gece Uyurken Yağ Yakan Kür Tarifi
Yarım litre su
Yarım limon
Kibrit büyüklüğünde taze zencefil
1 adet çubuk tarçın
1 yemek kaşığı sirke
Öncelikle yarım litre suyun içerisine taze zencefili parçalayarak atın. Sonrasında çubuk tarçını ekleyin. Kaynamaya başlayınca kısık ateşte 15 – 20 dakika kadar bekletin. Sonra ılık hale gelince sirke ve limonu ekleyin.

Bir şunu diyen bir yazı 'SİNDİRİMİ DÜZENLİYOR TOKSİNLERİ ATIYOR..! Detaylar Hikayemizde + 皮s Yatmadan Önce Bu İçeceği İçin ve Gün Boyu Yediğiniz Her Şeyden Arının Sadece Yapmanız Gereken; Uyumadan bir iki saat önce yemek yemiyor ve hazırladığınız karışımı içerek uyku sürecinizi başlatıyorsunuz. Kısa zamanda kilolar gidecek! Aldığınız sonuç emin olun sizi şaşırtacak...' görseli olabilir

Gece uyumadan önce bu kürü için ve bir kaç adet şınaf çekin. Sonrasında ise yatağa girin ve uyuyun. Gece boyu sabaha kadar yağ yakacaksınız. Bu kürü 1 ay kadar uyguladığınız taktirde ciddi oranda yağ yakacak ve kilogram verebileceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.