Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu zayıflatan soda ayran limon kürü tarifi

07.05.2021
3.250
Saracoglu zayıflatan soda ayran limon kürü tarifi

Asidik etkisi ve sindirime yardımcı soda yani maden suyu, tok tutan ve en yararlı besinlerden biri ayran, metabolizmayı hızlandıran etkisi ile limon zayıflamaya yardımcı en yararlı karışım olacak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle fazla hareket etmediğimiz kışın bu doğal kürü uygulayarak sıcak yaz aylarına hazırlık yapabilirsiniz.

Herhangi bir ilaca ya da kimyasal bir maddeye ihtiyaç duymadan zayıflamak mümkün. Bu kür ile evinizde az da olsa spor yaparak zayıflamanızı çok daha hızlı ve etkili bir biçimde sağlayabilirsiniz. Hepsini birbirinden yararlı 3 besin ile arzu ettiğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Yeter ki siz isteyin. Şimdi karışımın ayrıntılarına göz atalım.

Malzemeler.

4 kaşık normal yoğurt. Ev yapımı olursa çok daha iyi olur
1 şişe maden suyu
Yarım limon
Yoğurdu 1 kaseye koydun ve üzerine yarım limonu damlatın. Sonrasında 1 şişe sodayı da karıştırarak ekleyin. İşte bu karışımı 1 ay boyunca her sabah kahvaltıdan yarım saat önce 1 uyumadan 1 saat önce uygulayacağız.

Soda Ayran Limon Kürü Zayıflatır mı?
Tabi ki zayıflatır çünkü bu karışım metabolizmayı hızlandıran etkisi vardır. Bu sayede yağ yakmayı hızlandırmaktadır. Aynı zamanda tok tutarak fazla yemek yemenizi de önleyecektir.

Soda Ayran Limon Kürü Faydaları Nelerdir?
Metabolizmayı hızlandırır, zayıflamaya yardımcı olur
Bağırsaktan toksinlerin atılmasına destek olur
Bağırsaktaki yararlı mikropların çoğalmasına destek olur
Metabolizmayı hızlandırır.
Antioksidan etkisi ile vücudu dinç tutar
Kemiklerin güçlenmesine yardımcı olur
Vücutta zararlı serbest radikallerin atılmasına yardımcı olmaktadır.

Bir su kütlesi ve şunu diyen bir yazı 'Bu Doğal İçecek Göbek Yağlarını Eritir + + MUCİZE! 2 HAFTADA GÖBEK YAĞLARINI ERİT Mucize Göbek Eritme Karışımı' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.