Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Bacak İncelten ve Basen Eriten Hareketler

06.05.2021
1.346
Saracoglu Bacak İncelten ve Basen Eriten Hareketler

Merhabalar sevgili okurlarımız. Uyku hayatımızın en önemli parçalarından birisidir. Öyle ki yaşantımızın nerdeyse üçte biri uyuyarak geçmektedir. Bu yüzden bu kıymetli süreyi en iyi biçimde geçirmemiz gerekiyor. Uyumadan önce yapacağınız ufak bir antrenman ile sabaha kadar sağlıklı bir uyku ve zayıflamanıza yardımcı bir hareket olacaktır.

Özellikle kadınlar bacak ve basen bölgeleri yağlanma daha hızlı olmaktadır. Bu yüzden bu kısımların daha çok hareket ettirilmesi, çalıştırılması gerekiyor. Uyumadan önce bu hareketleri yapmak gece boyu bacaklarınızdan yağ yakımını hızlandıracaktır.

Bacak Basen İnceltme Hareketleri

1: Bacak Hareketi

En İyi 5 Bacak Hareketi Nedir? - Kaslı Adam
Bu hareketimizde dik bir biçimde durup belimizi bükmeden bir ayağımızı öne doğru eğiyoruz. Arka ayağımızda geriye doğru. Bu şekilde yorulana kadar bekleyip diğer ayağa geçiyoruz. 3 er set halinde yapıyoruz. Unutmayın asıl çalışma yorulduktan sonra yapılan son dayanmalardır. Tam bu sırada vücut yağ yakım işlemine geçecektir.

2: Eğilme Hareketi

Daha ince bir bel için egzersiz önerileri - Uplifers
Genel olarak basen bölgesi ve kalçaları çalıştıran bu harekette göğüs dik bir biçimde bükülmeden ayaklarınızı bükün, fakat eksiksiz olarak oturmayın. Ellerinizi ileri doğru paralel bir biçimde uzatın. Bu şekilde dayanabildiğiniz kadar durun. Sınırlarınızı zorlayın, yorulsanız da pes etmeyin. Bacakların incelmesi için çok önemli bir harekettir.

3: Uzanarak Bacak Kaldırma

15 Dakika Yeter: Evde Yapılabilen Bacak İnceltme Hareketleri - Yemek.com

Bu harekette bit ayağımızı şekildeki gibi büküp diğer ayağı kaldırın. Bu şekilde bekleyin. İki bacağı da üçerli setler biçiminde çalışın. Ne kadar uzun süre durabilirseniz, o kadar kaslarınız sertleşecek yağlarınız eriyecektir.Bacaklarınızın daha şekilli ve incelmesini istiyorsanız her gece uyumadan önce bu hareketleri yapmanızı şiddetle öneriyoruz.

Bir 1 kişi, ayakta ve şunu diyen bir yazı '1. AY 2. AY 3. AY @organikdoktorum Detaylar Hikayemizde Uykudan Önce Yapılan "Bu 3 Hareket" Bacaklarınızı İncecik Yapacak..!' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.