Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

10 Yaş Gençleştiren Yüz Maskesi Tarifi

10 Yaş Gençleştiren Yüz Maskesi Tarifi

Merhaba sevgili okurlarımız. Yaş almayla beraber zamanla vücutta değişimler meydana gelmektedir. Kadın – erkek herkes yaş almayla vücutta oluşan bu değişimlerden memnun kalmadığı durumlar oluşmaktadır. Yazımızda 10 yaş gençleştiren doğal yüz maskesi tarifine yer vereceğiz.

Güzelliğimize ve bakımımıza bazen servetler harcarız. Alınan bakım ürünleri dışında son dönemde sıklıkla yapılan işlemlerde birisi de estetik operasyon işlemleridir. Güzel gözükmek ve güzel olduğumuza dair iltifatlar duymak bizleri mutlu eder. Ayrıca güzel ve beğenildiğini bilmek kişi de özgüven duygu durumunu da iyileştirir. Güzellik durumu ve beğenilme duygusu bu kadar önemliyken servetler harcamadan veya estetik operasyon geçirmeden yalnızca üç malzemeyle yapabileceğiniz gençleştirme kürünün detaylarına bakalım.

Yüzünüzü Bebek Yüzü Gibi Yaparak Sizi 10 Yaş Gençleştiren Evde Doğal Botoks Maskesi  Tarifi - YouTube | Cilt bakımı, Yüz maskeleri, Sağlıklı cilt bakımı

3 Malzeme İle 10 Yaş Gençleştiren Maske

Malzemeler:

1 yumurta akı
yarım çay kaşığı limon suyu
yarım çay kaşığı hindistancevizi yağı
Hazırlanışı:

Cilt Gençleştiren 10 Doğal Maske Tarifi

Orta büyüklükteki yumurtayı sarı ve beyazından ayırın. Ayırdığınız beyaz kısımları kalın şekilde köpükler oluşuncaya kadar çırpın. Köpük haline gelen yumurta akının üzerine yarım çay kaşığı limon suyunu ve yarım çay kaşığı hindistancevizi yağını ekleyip iyice karıştırın. Yüzünüzün temizliğinden emin olduktan sonra hazırladığınız karışımı yüzünüze uygulayın. 15 dakika yüzünüzde beklettikten sonra kuruluğundan emin olduktan sonra yüzünüzü ılık su ya da ılık papatya çayı ile durulayın. İlk uygulamadan sonra dahi etkili sonuç alacağınız bu maskeyi düzenli bir biçimde sürdürmek daha kesin sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Bir 2 kişi ve şunu diyen bir yazı 'BOTOKSTAN DAHA İYİ BU 3 BİLEŞENLİ YÜZ MASKESİ CİLDİNİZİ 10 YAŞ DAHA GENÇ GÖSTERECEK' görseli olabilir

Sağlıklı günler dilerim..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.