Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Seda Sayan’ın son halini görenler çok şaşırdı

30.04.2021
4.901
Seda Sayan’ın son halini görenler çok şaşırdı

Seda Sayan’ın son estetiği başını yaktı son halini görenler ‘Ne yaptın bacım?’ diye sorup durdu
Estetik merakını herkesin bildiği Seda Sayan, son estetiğiyle korkunç bir hal aldı. Sayan’ı görenler ”Ne yaptın sen kendisine?” diye sormaktan kendini alamadı.

Seda Sayan'ın son halini görenler çok şaşırdı 1
Geçtiğimiz yıl sosyal ağ hesabından canlı yayın açıp, yaptırdığı estetiği canlı canlı paylaşan Seda Sayan, o dönem yüzüne Fransız askısı yaptırmıştı. Ardından değişimi ise uzun süre magazin gündeminde konuşulmuştu. Yaşlanmamayı kafasına koyan Sayan, yeni es-tetiğiyle gündemde…

Seda Sayan'ın son halini görenler çok şaşırdı 3
58 yaşındaki Seda Sayan, Kanal D ekranlarında sunuculuğunu yapmış olduğu programa çıkar çıkmaz sosyal ağlarda soru yağmuru başladı. Sayan’ın son halini televizyon ekranlarında görenler şoke oldu. Yine bir estetik yaptırdığı her halinden belli olan Sayan’ın son hali bu kez beğeni toplamadı.

Seda Sayan'ın son halini görenler çok şaşırdı 5


Geçirdiği estetik operasyonları gizlemeyen Sayan, en son ‘Fransız Askısı’ yöntemi ile yüzünü gerdirmişti. Sayan, Liplift (dudak kaldırma) işlemi de yaptırmış, burun ve dudak arasındaki mesafeyi kısalttırmıştı.

Seda Sayan'ın son halini görenler çok şaşırdı 7


Ünlü sunucunun burun ve dudağı arasındaki çöküntü sosyal ağların diline düştü. Sayan, gelen tepkilerin ardından Instagram’dan video paylaşıp açıklamada bulundu Sayan, Instagram’daki paylaşımının altına şunları yazdı: ”Dudak lift lifi yaptırdım şu anda böyle ama hergün çekimim olduğu ve zaten yaptırdığım işlemleri saklamadığım için çekimlerimi 1 hafta burnumun altındaki, bant ile yaptım.”

”Ekrandan görüntü alındığında acayip çirkin görüntüler ortaya çıkıyor o görüntüleri kullanıp son hali bu diye verdiniz. Son halimi izleyin diye paylaştım bu videoyu… Beni merak etmeyin iyiyim yaaaa” Seda Sayan’a gelen yorumlardan bazıları ise şöyleydi:

Seda Sayan'ın son halini görenler çok şaşırdı 9
Bir başladı mı sonu gelmeyen güzellik hastalığı bu… Bu sefer olmamış Seda abla. Yapma be bacım! Bırak olduğun gibi kal. – Seda abla zaten güzeldin buna ne gerek vardı. Konuşurken üst dudağı donmuş gibi. Yaptırmasına bir şey diyemem ancak bu bir garip olmuş. Seda Sayan’ın değişimi: Pek çok ünlü gibi Seda Sayan da seneler içerisinde büyük değişimler geçirdi. Sayan’ın şöhretinin ilk senelerındeki haliyle şu andaki görünümü arasındaki farklılık sık sık gündeme geliyor.

Seda Sayan'ın son halini görenler çok şaşırdı 11
7 kez nikah masasına oturan Seda Sayan ilk evliliğini 1987 senesinde yaptı. İlk eşi Rıdvan Kılıç’tı. Seda Sayan bu fotoğrafta 26 yaşında. Sayan, daha sonra ise futbolcu Sinan Engin ile evlenmişti. Bu birlikteliğinden Oğulcan adında oğlu dünyaya geldi. Şarkıcı, 1995 senesinde Sinan Engin’den boşandıktan sonra büyük değişim geçirmeye başladı. Sayan, 25 Ağustos 1998’de Soner Yapacık’ın ile evlenmişti. Bu dönemde Sayan, uzun ve sarı saçlarına veda etmişti. 2001 senesinden itibaren uzun süre sabah programı yapmaya başlayarak ekranların önünde daha çok gözüken Sayan, bu dönemde estetik operasyonlarına başladı. Seda Sayan’ın önceden kalça ve bel bölgesinde toplanan yağları iki kez aldırdığına ilişkin haberler basına yansımıştı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.