Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

AH BE HAKAN’IM

29.04.2021
9.878
AH BE HAKAN’IM

Ünlü şarkıcı Hakan Altun’un sağlık durumuyla ilgili doktorundan üzen açıklama geldi. Ünlü şarkıcı artık çalışamayacak. Hakan Altun’un doktoru artık çalışamayacağını açıkladı. ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programıyla izleyicisiyle buluşan şarkıcı Hakan Altun’un sağlık durumuna ilişkin hayranlarını üzen bir haber daha geldi. Altun geçen hafta programın çekimlerinden önce fenalaşarak hastaneye k-aldırılmıştı. Hakan Altun’un sağlık durumuyla a-lakalı yeni bir gelişme daha oldu. Bu defa ünlü şarkıcının doktorundan açıklama geldi.

 

 

AH BE HAKAN'IM 1

DOKTORDAN ÇALIŞMA YA-SAĞI GELDİ
Bugün hastaneden taburcu olması öngörülen Hakan Altun’un doktoru Altun’un artık programın çekimlerine olamayacağını söyledi. Böylelikle Altun’a doktorundan da çalışma yasağı geldi.

 

AH BE HAKAN'IM 3

 

ALTUN DÖRT BÖLÜMDE OLMAYACAK
Hakan Altun iki ay boyunca ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programında olamayacak. Şarkılar Bizi Söyler’in kalan dört bölümü Hakan Altun’suz çekilecek. Ekipten arkadaşlarına “Sırtım ağrıyor, doktora gitmek istiyorum” dediği ortaya çıkan 48 yaşındaki Altun, hemen hastaneye kaldırıldı. Önlem amaçlı yoğun bakımda tutulan olan Altun, 2007 senesinde beyin ameliyatını gerçekleştiren dok-toru tarafından kontrol alındı.

AH BE HAKAN'IM 5

”UFAK BİR D-AMAR TI-KANIKLIĞI VARDI, O AÇILDI”
Önlem amaçlı bir müddet yoğun bakımda tutulan Hakan Altun’dan sevindiren haber geldi. Hakan Altun’un doktoru Prof. Dr. Ali Çetin Sarıoğlu, “Ufak bir damar tıkanıklığı vardı, o açıldı. Bugün ta-burcu olabilir” açıklamasını yaptı.,

 

AH BE HAKAN'IM 7

 

2007’DE BE-YİN A-MELİYATI GEÇİRMİŞTİ
Hakan Altun, özel hastanede 2.5 saat devam etmekte olan o-perasyonla 2007’de bıçak altına yatmıştı. Altun’un beyninin sağ kısmındaki mandalina büyüklüğündeki iyi huylu olduğu değerlendirilen tümörün alındığı bildirilmişti. Ameliyatını gerçekleştiren doktor “Beyin zarında gelişen bir tümör 8-9 senelik olduğunu tahmin ediyorum. Genelde bu tip tümörler iyi huylu çıkıyor son derece başarılı bir ameliyat geçirdik. Gerçi tümor patolojiden sonra net bir cevaba ulaşırız ama mandalina bü-yüklüğündeki urun iyi huylu olduğuna inanıyorum” açıklamasında bulunmuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.