Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Odaya Soyulmamış Soğan Koyun Sonrasında Saşıracaksınız! Muhteşem Etkisi Var!

26.04.2021
2.023
Odaya Soyulmamış Soğan Koyun Sonrasında Saşıracaksınız! Muhteşem Etkisi Var!

Soyulmamış soğanın neler yapabildiği hakkında ne kadar bilginiz var? Yapılan araştırmalar, odanıza soyulmamış soğan koyduğunuzda çok şaşıracağınızı kanıtlıyor. Bu araştırmayı seneler önce gerçekleştiren bir doktorun öyküsü ile anlatalım;

 

 

SOĞAN MUCİZESİ

Odaya Soyulmamış Soğan Koyun Sonrasında Saşıracaksınız! Muhteşem Etkisi Var! 1
1919 senesinde, dünyanın bir çok yerinde grip salgını vardır. Bu salgın yaklaşık 40 000 000 kişinin ölümüne yol açar. Bu senelerde görev yapan bir doktor, çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Bütün çiftçileri birer birer dolaşır. Ziyaret ettiklerinin pek çoğu, grip salgını sebebiyle ölmüştür.

Ziyaretlerine devam etmekte olan doktor, bir çiftçinin evine girdiğinde bir hayli şaşırır. Çünkü bu aile bir hayli daha sağlıklıdır. Doktor, aileye nasıl bu kadar daha sağlıklı olduklarını, ne yapıp da gribe yakalanmadıklarını sorar. Çiftçinin hanımının cevabı ise; odalarına, bir tabak içerisinde soyulmamış soğan koyduğu yönünde olur.

 

 

SOĞAN GRİP VİRÜSLERİNİ EMİYOR
Doktor bu cevaba çok şaşırır ancak inanmaz. Kadının odaya koymuş olduğu soğanı alır ve incelemeye başlar. Soğanı yakından incelemek için içini açar ve mikroskobun altına yatırır. Doktor bu sırada çok büyük bir sürprizle karşılaşır. Çünkü soğanın içinde grip virüslerine rastlamıştır.

Odaya Soyulmamış Soğan Koyun Sonrasında Saşıracaksınız! Muhteşem Etkisi Var! 3

Bu da şu anlama gelir; çiftçi ailenin odasına koyduğu soyulmamış soğan, grip virüsünü içerisine çekerek, aileyi bu salgından korumuştur. Bu öykünün neticesinde siz de evinizin belirli yerlerine, özellikle çocuklarınızın bulunduğu odalara soyulmamış soğan koyabilir, soğuklar başladığı andan itibaren hastalıkla ilgili neler yapabildiğini keşfedebilirsiniz…

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.