Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Erken Menopoza Karşı Kür Tarifi

22.04.2021
1.717
Saracoglu Erken Menopoza Karşı Kür Tarifi

Merhaba sevgili okurlarım. Genç kızlığa ilk adım atarken başlayan adet süreci belli bir yaştan sonra bayanların menopoza girmesiyle son bulmaktadır. Kadınların adet görmesi vücutları ve sağlıkları için önemli bir durumdur. Ancak belli bir süre sonra vücut yaşlanınca ya da çeşitli nedenlerden kaynaklı adet süreci doğal yollarla son bulmaktadır. İleri yaşlarda olabildiği gibi çok erken yaşlarda da menopoza giren kadınlarda bulunur. Erken menopoza girmek istemeyen ya da menopoza girmek istemeyenler için birkaç doğal yollarla menopoz süreci geciktirilebilmektedir. Saracoglu hocamızdan kürlerin detaylarına bakalım.

Saracoglu’ndan Menopoza Karşı Kürler:

3 bitki uzmanından erken menopoza 10 bitkisel çözüm - Sağlık Haberleri
1- Civanperçemi Kürü:

Malzemeler:

15 gr civanperçemi
1,5 su bardağı klorsuz su
Hazırlanışı:

Bir kap içerisinde suyu kaynatın ve hazırlamış olduğunuz civan perçemini kaynayan suyun içine atın . 5 dakika kaynatın ve süzün. Süzdüğünüz suyu her öğünden yarım saat ya da 1 saat öncesinden tüketin. Her öğün için taze olarak hazırlamalısınız ve 3 hafta düzenli bir biçimde uygulayın. 3 haftadan sonra bir hafta ara verin ve yine 3 hafta başlayın . Kürü 3 ay boyunca önerildiği gibi uygulayın olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.

2- Adaçayı Kürü:

Malzemeler:

1 tatlı kaşığı adaçayı
200 mL su
Hazırlanışı:

Erken menopoz çaresiz değil - Magazin Haberleri

Bir kab içerisinde suyu kaynatın ve içine adaçayını atın. bu biçimde 10 dk. Kaynatın. Kaynadıktan sonra süzün ve ılıyınca tüketebilirsiniz. İlk hafta her yemekten önce aç karnına taze olarak tüketin. 2.Hafta iki gün 3.Hafta 3 gün uygulayın ve 4.Hafta ara verin. Düzenli olarak belirtildiği gibi 3 ay boyunca uygulayın. Tatlandırıcılarla ve 3 bardaktan fazla tüketmeyin. Hamilelik döneminde kullanılması uygun değildir.

3- Çobançantası kürü:

Malzemeler:

1 lt su
25 gr çobançantası
Hazırlanışı:

Bir kap içerisinde 1 lt suyu kaynatın. Kaynayan suyun içine çobançantasını ekleyin ve 3-4 dk kaynatın ve süzün. Her gün düzenli bir biçimde tüketin ve bir hafta ara verin . 3 hafta düzenli şekilde uygulayın.

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Erken Menopoz Belirtileri ve Bitkisel Tedavisi Detaylar Hikayemizde' görseli olabilir


Sağlıklı günler dilerim..
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.