Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Etkisini Gösteren Göbek Eriten ve Zayıflatan Yoğurtlu Limon Kürü!

22.04.2021
1.421
Etkisini Gösteren Göbek Eriten ve Zayıflatan Yoğurtlu Limon Kürü!

Zayıflamayı kafasına koyanlar, göbeklerini eritip fit bir vücuda sahip olmak isteyenler için hazırladığımız bir kür olan yoğurtla zayıflama kürünü uygulayarak sizde yaza stressiz girin. Yoğurt kürünü hazırlamak öyle zaman alacak türden değil, herkezin kolaylıkla hazırlayabileceği bu kür için gerekli olan malzemeler yoğurt, limon ve pul biber. Eğer mutfağınızda pul biber yoksa zerdeçal ve zencefil de olabilir.

 

Etkisini Gösteren Göbek Eriten ve Zayıflatan Yoğurtlu Limon Kürü! 1

 

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun bize kazandırmış olduğu yoğurt ve limon kürü tam bir mucize. Göbek çevrenizdeki kiloları vermekte zorlanıyorsanız mutlaka bu kürü deneyip, bu konu altına deneyimlerinizi yazabilirsiniz.

 

Etkisini Gösteren Göbek Eriten ve Zayıflatan Yoğurtlu Limon Kürü! 3

 

YOĞURT LİMON VE PUL BİBER KÜRÜ NASIL HAZIRLANIR?
Limonlu yoğurt kürünü denemeden önce öğrenmeniz gerekli olan en az 2 hafta devam etmeniz gerektiğidir. 1 – iki gün denedikten sonra işe yaramadığını düşüncesine kapılıp sakın bırakmayın. Rahat ve basit şekilde hazırlayacağınız Yoğurtlu Limon kürü tarif sayesinde göbek bölgenizdeki yağlardan, kilolarınızdan hızlı bir şekilde kurtulacaksınız. Bu kürü yapmaya başlamadan evvel şunu söyleyelim, en az 2 hafta kürü istikrarlı olarak kullanmanız gerekmektedir. 1 – iki gün deneyip işe yaramadığı fikrine kapılıp bırakırsanız fayda göremezsiniz. Hazırlaması zor değil, yoğurtlu limon kürü tarifini 7 gün uygulamanız sizi çok yormayacak lütfen istikrarlı olun. Sonunda kilolarınızdan hızlı bir şekilde kurtulup yaza sağlıklı bir vücutla girmek var.

YOĞURT LİMON KÜRÜ İÇİN GEREKLİ MALZEMELER:
Limonun yarısının suyu

1 çay kaşığı pul biber (zencefil ve zerdeçal da olur)

3 yemek kaşığı yağlı yoğurt

 

Etkisini Gösteren Göbek Eriten ve Zayıflatan Yoğurtlu Limon Kürü! 5

 

YOĞURT LİMON KÜRÜMÜZÜN HAZIRLANIŞI:
Yukarıda verdiğim ayrıca resimlerde de göründüğü limonun suyunu, yoğurdu ve pul biberi belirtilen ölçülerle uygun bir kase içerisinde karıştırın.

YOĞURT KÜRÜ DİYETİNİN YAPILIŞI
Gece uyumadan yarım saat önce yiyin. Bu karışımı tükettikten sonra kesinlikle başka hiç bir şey yememeniz gerekmektedir. En az 2 hafta boyunca bunu sürdürün. 2 Hafta sonunda değişimi göreceksiniz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.