Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Ayran – Soda – Limon – Kürü ile İki Haftada Göbek Yağlarınızı Eritebilirsiniz!

20.04.2021
2.171
Ayran – Soda – Limon – Kürü ile İki Haftada Göbek Yağlarınızı Eritebilirsiniz!

Çok kolaylıkla elde edebileceğiniz malzemelerle (maden suyu, limon ve ayran) hazırlayacağınız bu kür ile göbek çevresindeki yağlardan, istenmeyen kilolardan kurtulmak mümkün. Üstelik bu karışım etkisini çok kısa bir süre içinde ve etkili biçimde gösteriyor. Peki bu kadar kısa sürece yağlarımızı nasıl yakarız, sodalı kür nasıl hazırlanır?

 

 

Ayran – Soda – Limon – Kürü ile İki Haftada Göbek Yağlarınızı Eritebilirsiniz! 1

İŞTE SİZLERE SODALI LİMONLU AYRAN KÜRÜNÜN TARİFİ:
Düzenli bir biçimde 2 hafta uyguladığınız bu kür ile göbek yağlarınızdan ve istenmeyen kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda metabolizma hızınız da artacaktır.

GÖBEK ERİTME KARIŞIMI MALZEMELERİ:
3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt

 

 

1 şişe maden suyu

1/2 limonun suyu

KARIŞIMIN HAZIRLANIŞI:
3 yemek kaşığı yoğurdun üzerine limonun suyunu ilave edin. İyice karıştırın, ardından ağır ağır maden suyunu karıştırarak ekleyin. Eğer malzemelerin hepsini birden eklerseniz çok fazla köpürüp taşabilir.

 

Ayran – Soda – Limon – Kürü ile İki Haftada Göbek Yağlarınızı Eritebilirsiniz! 3

 

SODA AYRAN LİMON KÜRÜNÜN UYGULANIŞI:
Hazırlamış olduğunuz bu kürü kahvaltıdan yarım saat önce ve gece yatmadan yarım saat önce tüketebilirsiniz. Kür ile beraber diyette yaparsanız daha verimli bir sonuç gözlemleyebilirsiniz. Düzenli kullanımda göbek yağlarını iyice eritiyor, zayıflamanıza etkili biçimde yardım ediyor. Aynı zamanda bu diyet yöntemi bağırsakları da çalıştırmada bir hayli işe yarıyor. Afiyet olsun, Kolay gelsin. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyoruz.. Böylece soda ayran limon zayıflatırmı çok daha iyi anlayabileceğiz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.