Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Zayıflatan Metabolizma Hızlandıran Çörekotu Kürü Tarifi

Saracoglu Zayıflatan Metabolizma Hızlandıran Çörekotu Kürü Tarifi

Zayıflama konusunda bir çok farklı kür karşımıza çıkmaktadır. Bu yazımızda en yararlı kürlerden birine değineceğiz. Hem vücuttan yağ yakacağız hem de kıymetli besin maddelerinin bir çoğunu almış olacağız. Çünkü diyet programların yemeği az tüketiyoruz ancak gerekli besin maddelerinin alımını unutuyoruz. Bu yüzden Saracoglu hocamızdan çörek otu yoğurt kürü hem metabolizmayı hızlandırıp zayıflamaya yardım ediyor hem de kıymetli besin maddelerini vücuda almış oluyoruz. Ayrıca bütünüyle doğal ve tok tutucu özelliğe de sahiptir. Şimdi detaylara geçelim.

Saracoglu Zayıflatan Metabolizma Hızlandıran Çörekotu Kürü Tarifi 1

Saracoglu Zayıflatan Metabolizma Hızlandıran Çörekotu Kürü Tarifi

Çörek otunu daima tüketildiği önermekteyiz. Çörek otu yağı da aynı şekilde çok olumlu etkilere sahiptir. Çörek otunu da yine en yararlı gıdalardan bir tanesi olan yoğurt ile beraber tüketeceğiz. Laktik asit içeriği, kıymetli probiyotik bakterileri barındırması, protein ve kalsiyum içeriği ile yoğurt en yararlı gıdaların başında yer alır. Ayrıca çok düşük kalorili olmakla beraber lezzetli olan gıdalar arasında bulunmaktadır.

Saracoglu Zayıflatan Metabolizma Hızlandıran Çörekotu Kürü Tarifi 3

1 kase yoğurdun içerisine 4 – 5 çay kaşığı çörek otu atıp üstüne de yarım çay kaşığı zencefil tozu karıştırıp tüketebilirsiniz. Bu üçlü karışım metabolizmayı hızlandırma konusunda çok ciddi etkilere sahiptir. Düzenli olarak her gece uyumadan önce bu kürden 1 kase tüketebilirsiniz. Genel olarak faydalarını sıralayacak olursak;

Metabolizmayı hızlandırır.
Bağırsakta probiyotik yararlı bakteri sayısını çoğaltır.
Kan dolaşımını hızlandırır.
Vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olur.
Cildi güzelleştirir.
Kemikleri ve eklemleri güçlendirir.
Tok tutar.
Çörek otu Yoğurt ve Zencefil Kürü İle Kaç Kilo Veririm?
Bunun için evvela yapmanız gerekenler ekmek ve şeker tüketimini bütünüyle kesmek olacaktır. Yediklerinizi de yarım porsiyon azaltın. Evet acıkacaksınız ancak acıktığınız zaman bu kürden tüketin. 1 ay gibi kısa bit sürede 3 – 4 kilogram kadar verebilirsiniz. Eğer günlük olarak belli süre spor ya da hareket yaparak zayıflama sürecini çok daha hızlandırabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.