Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Kudret Narı Macununun Harika Etkisi! Kanser Hücrelerinin Yayılmasını Önlüyor!

19.04.2021
799
Kudret Narı Macununun Harika Etkisi! Kanser Hücrelerinin Yayılmasını Önlüyor!

Kudret Narı mucizesi! Gizli derdin dermanı da onda. En kudretli, en şifalı bitkiler arasında gösterilir. Fayda etmediği hastalık yok diye ün salmıştır. Kudret narının pek çok hastalığa karşı gösterdiği kudretler gerçekten çok etkileyici.

 

 

ABD’da yapılan araştırma sonucu yayımlanan makalede, kudret narının kanser hücreleri yayılmasını önlendiğiortaya kondu. O yüzden herkezin evinde olması gerekli olan bu mucizeyi bir de yakından inceleyelim.

Kabızlık, ülser, gastrit gibi mide sorunları yaşayanların bir numaralı ilacıdır kudret narı. Kırk gün süren kürü uyguladığınızda bunun gibi problemlerden kurtulmanız mümkün. Diyabet hastaları için de oldukça önemli bir meyvedir. Şeker hastalığının giderilmesi için kullanılacak olan ilaçların beraberinde, şifalı kürü uygulamak gerekir.

Düzenli olarak kullanılacak olan kür neticesinde, şeker hastalığının ilerlemesinin durduğu saptanmıştır. Bu meyvenin diğer sentetik şeker ilaçlarının neden olduğu yan etkileri içermemesi de farklı bir husus. Birçok rahatsızlığa çare olduğu gibi, kudret narının cilde yararları da var.

 

 

Egzama, sedef ve ve diğer cilt hastalıkları için tam bir şifa kaynağı! Bu gibi rahatsızlıklarda merhem niyetine kullanabilirsiniz. Cilt hastalıklarının beraberinde, yaraları iyileştirmede de bir hayli etkili.

 

Yanık ve yaralar için hazırlanan kudret narı macunu:
Vücutta oluşan küçük çaplı yanık ve yaralar için, kudret narı tohumları veya meyvesini ezin. Lapa haline getirdiğiniz kudret narını birkaç damla zeytinyağı ile karıştırıp macun kıvamına getirin..

Yanık ya da yara bölgesine krem gibi sürerek tedavinize devam edebilirsiniz. Antibiyotik etkisiyle de kansere karşı koruyucu bir gıdadır. Özellikle de meme kanserine karşı! Hücreleri yenileyen kudret narı, vücudun direncini artırarak soğuk algınlığı ve gribi önler..

 

 

Kudret Narı Macununun Harika Etkisi! Kanser Hücrelerinin Yayılmasını Önlüyor! 1

Mide ülserini, her çeşit mide hastalıklarını tedavi eder. Egzama ve diğer cilt hastalıklarında faydalıdır. Yaraların çabuk kapanmasını sağlar. Mide sorunları ve kan şekerinin kontrolü için yaygın olarak kullanılır. Karaciğeri destekler. Bağırsak tebelliğini giderir. Hücreleri yeniler. Rahim yaralarına iyi gelir. Yanık ve yaralara iyi gelir..

Kullanım Şekli Ve Hazırlanışı:

Olgunlaşarak kavuniçi rengi alan meyve, havanda ezilir, bir miktar balla karıştırılır ve sabahları aç karın ile 1 çorba kaşığı yenilir. Bu şekilde en az 41 gün kullanılır. Tazesi bulunmadığı zaman ise, halis zeytin yağı içinde 6 ay bekletilen kudret narı her sabah bir çorba kaşığı balla tatlandırılarak aç karın ile yenilir..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.