Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Nazmiye teyze 2 yiyeceği tavsiye edip bol bol yiyin dedi

17.04.2021
10.103
Nazmiye teyze 2 yiyeceği tavsiye edip bol bol yiyin dedi

İznik’in Çiçekli köyünde yaşamakta olan 80 yaşındaki Nazmiye Gergin, nefes almakta zorluk çekmeye başlayınca yakınları tarafından 28 Mart tarihinde İznik Devlet Hastanesine getirildi. Malum S’alg’ın (K) belirtileri gösterdiği öğrenilen Gergin, karantina altına alındı. Yaşlı bayanın gelen test sonucu pozitif çıkınca tedavi süreci başladı. 10 gündür hastanede tedavi gören Nazmiye nine dün sağlığına kavuşarak taburcu edildi.

Doktor ve hemşirelerin alkışlarla uğurladığı Nazmiye Gergin, köyündeki evinde istirahate çekildi. Karantina süresini evinde tamamlayacak olan Gergin, “İlk başta çok korktum, Boğazımdan i’l’ti*hap geldi.

Nazmiye teyze 2 yiyeceği tavsiye edip bol bol yiyin dedi 1
Bugün çok şükür iyileştim.Tüm doktor ve hemşireler sağolsunlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.Nazmiye nine, Malum S’alg’ın (K) yakalananlara da tavsiyelerde bulundu. “Korkmasınlar, ben iyi olacağım desinler” diyen Gergin, “Ben direndim iyi oldum. Moral çok önemli” diye konuştu.

Nazmiye teyze 2 yiyeceği tavsiye edip bol bol yiyin dedi 3
Malum S’alg’ın (K) nasıl yendiği sorusuna da yanıt veren Gergin, “Ben sarımsağı ve soğanı eksik etmem. Her gün yerim. Bahçemde soğan ekerim devamlı. Bol bol sarımsak, soğan yiyin” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.