Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Yüzünüzü Bu Yöntem İle Yıkayın. Cildinizi Ölü Hücrelerden Arındıracak Ve Sonra Şok Olacaksınız!

15.04.2021
1.590
Yüzünüzü Bu Yöntem İle Yıkayın. Cildinizi Ölü Hücrelerden Arındıracak Ve Sonra Şok Olacaksınız!

Yüz temizleyicisinin arka yüzünü incelemek biraz sinir bozucu..

 

 

Tüm bu terimler ne anlama geliyor? Konuyla ilgili bilgi sahibi birine sorarsanız bile, bir cevap alamazsınız. O zaman uzmanların bile zararlı dediği bu şeyleri neden kullanıyoruz. Doğa bizlere çözümleri sunuyor..

Kendinizi bu sağlık risklerinden ayırmanın ve cildin lekelerini aynı anda ortadan kaldırmanın bir yolu var: kendinize yüz bakımı yapma.

 

Yüzünüzü Bu Yöntem İle Yıkayın. Cildinizi Ölü Hücrelerden Arındıracak Ve Sonra Şok Olacaksınız! 1

 

Cilt için Hindistan cevizi Yağı yararları Hindistan cevizi yağı yüzünüzü temizlemek için mükemmel antimikrobiyal ve nemlendirme özelliklerine sahiptir. Sivilce oluşturan bakterileri öldürür. Yağ, cildi nemlendirecek ve pek çok diğer ürünün yapmış olduğu gibi cildi kurutmayacak. Ayrıca, egzama, sedef hastalığı ve diğer cilt rahatsızlıklarının belirtilerini hafifleten bir anti-iltihap maddedir..

Yüzünüzü Bu Yöntem İle Yıkayın. Cildinizi Ölü Hücrelerden Arındıracak Ve Sonra Şok Olacaksınız! 3

Cilt İçin Karbonatın Faydaları Karbonat kusursuz bir ölü hücre atıcısıdır. Yüzünüzü karbonatla fırçalayın cildinizi çok yumuşak hissedeceksiniz.

Hindistan cevizi yağı karbonatla yüz soyma maskesi nasıl hazırlanır.

 

 

MALZEMELER:
1/2 çay bardağı hindistan cevizi yağı,1/2 çay bardağı karbonat İşte bu kadar!
Yöntem: Hindistan cevizi yağı sıcak ve daha sıvı ise, kullanımı daha kolay olacak.Yapması ve uygulaması o kadar basit ve daha sağlıklı farkı görünce gözlerinize inanamayacaksınız.

Tamamen birleşinceye kadar iki malzemeyi karıştırın ve doku biraz koyu olsun. Kolay erişmek için cam bir kavanoz içerisine koyun. Her zamanki gibi yüzünüzü ovun, ancak muazzam bir farkı hissedin!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.