Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Yoğurtlu Baharat Kürü ile Günlük Yarım Kilo Vermek İstermisiniz? İşte Tarifi!

15.04.2021
1.304
Yoğurtlu Baharat Kürü ile Günlük Yarım Kilo Vermek İstermisiniz? İşte Tarifi!

GÜNDE YARIM KİLO VERDİREN YOĞURT KÜRÜ TARİFİ:
Göbek kısmındaki lüzumsuz ve aşırı fazla kilogramlarınızdan bir türlü kurtulmayı başaramıyorsanız spor eğitmeni Kahraman Dikmen önerdiği yoğurtlu baharat kürü olan göbek eritme kürü mucizesini muhakkak denemelisiniz. Güzellik ve inceltici bir iksir olarak kullanılacak olan yoğur ve baharatlar ile hazırlayacağınız bu kür sayesinde göbek yağlarınızdan hızlı bir biçimde kurtulacaksınız. Göbek ve basen eritme formülü tarifini, Bu kürü kullananlar kısa bir süre içinde kilogram verdiler.

 

 

Yoğurtlu Baharat Kürü ile Günlük Yarım Kilo Vermek İstermisiniz? İşte Tarifi! 1

İşte o kür;
MALZEMELER:
Aktara gidin, her biri eşit gramda olacak biçimde, söz gelimi hepsinden yirmişer gram toz tarçın, toz zencefil ve toz zerdeçal alın.

YAPILIŞI:
Eve gelince bu baharatları cam kavanoz içinde iyice karıştırın, kapağını kapatın. Gece uyumadan üç saat önce bir kaseye 250 gram yani yaklaşık bir su bardağı yoğurdu alın. Yoğurt tam yağlı, ev yapımı yarım yağlı olabilir; hangisini dilerseniz onu kullanabilirsiniz. Yoğurdun içerisine, cam kavanozdaki baharat karışımından bir tatlı kaşığı ekleyip iyice karıştırın.

 

 

Tarçın, zerdeçal ve zencefil eklediğiniz yoğurdu yiyin ve uyuyana bir litre kadar su için. Göbek eritme karışımını uygulayacağınız gün, bir saat boyunca tempolu yürüyüş yapın ve karın eriten egzersizleri 15 dakika yapın ki vücudunuzu yağ yakmak için uyarın.Sabah uyandığınızda karnınızda incelme olduğunu, göbeğinizin erimeye başladığını göreceksiniz. Zencefilli yoğurdun tadı en başta hoşunuza gitmeyebilir ama sabah uyandığınızda daha sıkı bir karın görmek daha çok hoşunuza gidecektir.

GÖBEK ERİTME FORMÜLÜ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER:
Göbek eritmek formülünü haftada 2 kez uygulayacaksınız; daha fazlasını yapmayın ki vücudunuz buna alışıp yağ yakmayı durdurmasın. Ayrıca, zencefil çok etkili bir baharattır; fazlası yan etkilere sebep olabilir. Bu yüzden sakın, bir an evvel göbeğim gitsin diye hergün zencefilli yoğurt kürü yemeyin; hiçbir işe yaramaz ve yan etkilere sebebiyet verir.

Eğer bir hayli çok büyük bir göbeğiniz ya da basenleriniz var ise kürü tekrarlayın, basen ya da göbeğiniz eriyene kadar her hafta yapın.Yoğurt kürü sayesinde vücutta eriyen yağın dışarı atılması için, sizi bol bol idrara çıkaracak kadar su için.

Ama günlük toplamda 2 litre su muhakkak için. Bu arada ‘aman ben nasılsa yağ yakma garantili karışımı yiyorum. Canımın istediği her zararlı şeyi yiyeyim’ gibi bir düşünce aklınızda geçiyor olabilir ama sakın bunu yapmayın.

 

Yoğurtlu Baharat Kürü ile Günlük Yarım Kilo Vermek İstermisiniz? İşte Tarifi! 3

 

Şekerli, yağlı ve tuzlu gıdalar bütünüyle yasak! Ama siz bilirsiniz, dilerseniz zararlı yiyecekleri yine de yiyin, o kocaman göbek ve basen de olduğu yerde dursun ve siz ayakkabınızı giymek için bile eğildiğinizde nefes nefese kalın, eğilip kalmak zulüm gibi gelsin.

Böylesi mi çok daha iyi yoksa zencefilli yoğurt kürü yiyip, yürüyüş yapıp o göbekten, yağlardan kurtulmak mı? Sizin bedeniniz, sizin kararınız, sizin mutluluğunuz!

Biz sizin yerinizde olsa göbeksiz, basensiz, yağsız bir hayatı tercih ederdik ki zaten ediyoruz ve çok mutluyuz. Uzman doktorunuz ve Diyetisyeninize muhakkak danışarak yapmanızı, diyetler ve zayıflama kürlerinin kişiye özel olduğunu hatırlatmak isteriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.