Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Pirinç Sütü İle Yağ Yakımının 3 Günde Etkisini Gösterdiğini Görünce Şaşıracaksınız..

Pirinç Sütü İle Yağ Yakımının 3 Günde Etkisini Gösterdiğini Görünce Şaşıracaksınız..

Diyet yaparken genelde süt diyet listesinin içine girer. Fakat dikkat edilmesi gerekli olan bir nokta vardır. Hayvansal süt ürünlerinin içerisinde çok fazla laktoz bulunmaktadır. Bunun için laktozsuz süt üretilmiştir ama yinede çok fazla işe yaramaz. Bu yüzden sizlere sütün içerisinde bulunan mineraller ve proteinlerin aynılarını alabileceğiniz bir bitkisel süt tarifi vereceğiz.

 

 

SADECE 3 GÜNDE GÖBEK, SIRT VE BACAK YAĞLARINI PARÇALAYARAK YOK EDER.
Kendiniz elde edeceğiniz pirinç sütü size daha sağlıklı bir hayat sunarken hemde bacak, sırt ve göbek yağlarınızdan kurtulmanız için birebir.

MALZEMELER:
8 kap su

1 kap esmer ya da normal pirinç

 

 

4 yemek kaşığı bal

2 yemek kaşığı ayçiçek yağı

HAZIRLANIŞI:
İlk önce derin bir tencerede 8 kap suyu kaynatın. Kaynayan suyun içine 1 kap pirinci ekleyin. Ocağı kısık ateşe getirin ve 2 saat boyunca kaynamaya bırakın. 2 saat sonra pirinçlerin suyunu süzün ve soğumaya bırakın. Soğuyan pirinçleri mikserle karıştırın (Kıvamı krem haline gelsin)

Krem haline pirinçlerin üzerine 4 yemek kaşığı balı ve 2 yemek kaşığı ayçicek yağını ekleyin karıştırın. Pirinç sütü tarifi içilmeye hazır durumdadır.

 

 

Pirinç Sütü İle Yağ Yakımının 3 Günde Etkisini Gösterdiğini Görünce Şaşıracaksınız.. 1

Not: Ağzı kapaklı bir şişeye veya kase ye koyarsınız çok daha iyi olur.
Kullanımı: Elde ettiğiniz karışımı üçe bölün ve üç gün boyunca tüketin.

PİRİNÇ SÜTÜNÜN YARARLARI:
Kolestrolü düşürerek dengeli bir kolestrol sağlar. İçerisinde bulunan az yağdan ötürü vitamin emilimin, daha da arttırır. İçerisinde bulunan D vitamini sayesinde vucüdu gençleştirir. Her gün bir bardak tüketildiğinde bağışıklık sisteminiz güçlenir ve kolay kolay hasta olmazsınız. Bağırsakların düzenli şekilde çalışmasını sağlar. Fazla yağlardan ve toksinlerden arınmanıza yardımcı olur..

Hisler Aynası

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.