Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Basenlerinizin Erimesini İstiyorsanız, Bu Yiyecekleri Tüketmenizi Tavsiye Ediyoruz

15.04.2021
898
Basenlerinizin Erimesini İstiyorsanız, Bu Yiyecekleri Tüketmenizi Tavsiye Ediyoruz

Basen eritmede yardımcı yiyecekler nelerdir? Basen eriten bu yiyecekler ile kolay kilogram verir ve daha hızlı yağ yakarsınız. Beslenme alışkanlığınız da yapacağınız küçük değişiklerle basenlerinizi eritmek daha kolay!

 

 

BASEN ERİTEN ÖZEL YİYECEKLER HANGİLERİDİR? SİZLER İÇİN DERLEDİK.
1-) GREYFURT

Basenlerinizin Erimesini İstiyorsanız, Bu Yiyecekleri Tüketmenizi Tavsiye Ediyoruz 1
İçerdiği yüksek miktarda enzim ve bol suyla yağ yakmanıza yardım edecektir. Belirli hastalıklara iyi gelen greyfurtun suyunu sıkarak ya da bütün şekilde ara öğünlerde kullanabilirsiniz.

2-) YUMURTA
Kahvaltılarımızın vazgeçilmez olan yumurtayı basen eritmek içinde tüketebilirsiniz. Kas yapmak ve enerji almak için kullanılacak olan yumurta uzun vadeli tokluk hissi yarattığından basenlerdeki yağlarınızyakmaya yardımcı olur.

 

 

3-) YOĞURT
Düzenli diyetlerde genelde ara öğünde verilen düşük kalorili yoğurdun içerisine zencefil, tarçın ve zerdeçal gibi bitkileri ekleyerek daha hızlı yağ yakabilirsiniz.

4-) TAVUKGÖĞSÜ ETİ

yumuşak tavuk göğsü | Damla Sakızım
Vücuda protein alımı bakımından bomba etkisi yaratan tavukgöğsü eti, çiğnemesi kolay olduğundan sindirilmesi de kolay olur. Tokluk hissi veren tavukgöğsü etini haftada 3 ya da 4 defa tüketebilir, diyetinize ekleyebilirsiniz.

5-) ROKA
Mineral ve vitamin açısından çok zengin olan roka tokluk hissi vererek yağ yakmanıza yardımcı enzimler içerir.

 

 

6-) KURU FASULYE
Kabızlık, şişkinlik hissini gidererek, bağırsakları çalıştıran kuru fasulye kalsiyum açısından zengindir. Metabolizmanızı hızlandırarak yağ yakmanızı yardımcı olur.

7-) YEŞİL ÇAY

Yeşil çayın faydaları nelerdir?


Metabolizmayı hızlandırarak kilogram vermeye yardımcı yeşil çayın yararları saymakla bitmez. Her sabah ve akşam bir fincan yeşil çay içtiğinizde daha sıkı bir cilde kavuşur ve kanser riskiniz %18 oranında azaltırsınız.

8 -) LİMONLU SU
Hazmı kolaylaştırıp, kabızlığı gideren limonlu suyu her sabah aç karnınıza içerseniz vücudun gece boyu kaybettiği vitamin ve mineralleri de yerine getirmeye yardımcı olur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.