Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Kalp Krizi 1 Ay Önceden Anlaşılabilir! Nasıl Mı?

13.04.2021
2.120
Kalp Krizi 1 Ay Önceden Anlaşılabilir! Nasıl Mı?

BU SEMPTOMLAR GERÇEKLEŞİYORSA 1 AY İÇİNDE KALP KRİZİ GEÇİREBİLİRSİNİZ. PEKİ KALP KRİZİ GEÇİRMEDEN 1 AY ÖNCE NASIL ANLAŞILIR?
Halsizlik Arterleriniz daraldığında kalbinize daha az kan gider. Bu da kalbinizin daha fazla çalışmasına neden olarak yorgun hissetmenize sebebiyet verir.

 

 

Kalp Krizi 1 Ay Önceden Anlaşılabilir! Nasıl Mı? 1

Nefes darlığı Kalbinize giden kan azalınca, ciğerlerinize giden oksijen de azalır. Bu iki organ birbirine bağlıdır, biri olmadan diğeri olmaz.

Zayıflık Vücudunuzun zayıflığı arterlerin daralmasıyla ilgili olabilir. Bu durumda kan dolaşımı aksar, kaslarınız ihtiyacı olanı almaz ve bu da sebepsiz yere düşmenize bile sebep olabilir.

 

Kalp Krizi 1 Ay Önceden Anlaşılabilir! Nasıl Mı? 3

 

Baş dönmesi ve soğuk ter Kan dolaşımı aksarsa beyninize daha az kan gider. Hayati sonuçlanabilecek bu durum baş dönmesi ve soğuk soğuk terlemeye sebebiyet verir.

Göğüs daralması Göğsünüzde bir daralma veya hafif bir ağrı hissetmek kalp krizi semptomlarındandır. Kalp krizi yaklaştıkça semptomlar çoğalır.

 

 

Kalp Krizi 1 Ay Önceden Anlaşılabilir! Nasıl Mı? 5

Grip ve soğuk algınlığı semptomları Sebepsiz yere grip ve soğuk algınlığı semptomları yaşamaktaysanız, bu kalp krizi habercisi olabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.