Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

ZAYIFLAMAK İÇİN BİREBİR KARIŞIM: YOĞURT ZENCEFİL ZERDEÇAL TARÇIN KARIŞIMI

11.04.2021
1.710
ZAYIFLAMAK İÇİN BİREBİR KARIŞIM: YOĞURT ZENCEFİL ZERDEÇAL TARÇIN KARIŞIMI

YAĞ YAKAN, ZAYIFLATAN SAĞLIKLI BİR KÜR
ABD Tenneesse Üniversitesinde yapılan bir araştırmaya göre yağsız yoğurt tek başına tüketildiğinde bile göbek yağlarının %81 ini eritiyor.

 

 

Yoğurdun beraberinde zencefilin yağ yakıcı özelliği olduğu,zerdeçalın vücuttaki ödemi attığı, hazmı kolaylaştırdığı ve hafızayı etkili bir biçimde güçlendirdiği, tarçının ise zayıflamada yardımcı olduğu araştırma neticesinde ispatlanmıştır.

ZERDEÇAL: Hafıza güçlendirmeye karşı çok etkili bir baharattır. Ayrıca hazmı kolaylaştırarak vücuttaki ödemin atılmasına yardımcı olur.

ZENCEFİL: Yağ yakan baharat olarak bilinir. Zayıflamaya yardımcıdır. Göbek yağlarını eritir. Etkili şekilde kilogram verdirir.

 

 

TARÇIN: Zencefil gibi zayıflamaya yardımcı bir baharattır. Kilo verme amaçlı onlarca kullanım biçimi bulunmaktadır.

YOĞURT: Yoğurt çok iyi protein kaynağıdır, ayrıca et gibi diğer protein kaynaklarına kıyasla kalorisi çok azdır. Yani bir tabak yoğurt yediğiniz öğünün ardından diğer öğüne kadar her hangi bir açlık ya da mide kazıntısı hissetmezsiniz. Yani TOK tutar. Bu malzemelerle hazırlayacağınız karışım ile diyet yaptığınızda kısa bir sürede etkili sonuca ulaşabilirsiniz.

ZAYIFLAMAK İÇİN BİREBİR KARIŞIM: YOĞURT ZENCEFİL ZERDEÇAL TARÇIN KARIŞIMI 1
ALTIN YOĞURT KÜRÜ İLE ZAYIFLAMA İKSİRİ
Tek yapmanız gerekli olan yağsız yoğurt, zencefil, zerdeçal, tarçın ve arzuya göre zeytinyağını belirtilen ölçülerde karıştırarak tüketmeniz. 4-5 yemek kaşığı yağsız yoğurt 1 çay kaşığı toz tarçın 1 çay kaşığı zeytinyağı 1 çay kaşığı zerdeçal tozu 1 çay kaşığı zencefil tozu (Not: Tarçın ve zeytinyağı tercihe göre eklenmeyebilir. Ancak zencefil ile zerdeçal muhakkak olmalıdır.)

Zayıflatan İksirin Nasıl Yapılır – Uygulanışı: YAPILIŞI: 4-5 yemek kaşığı yağsız yoğurdu bir kaseye koyuyoruz ve içerisine malzemelerin tamamını ekleyip karıştırıyoruz. Hazırladığımız bu yoğurt kürünü sabah, öğlen ve akşam yemeklerden 1-2 saat önce aç karnına tüketiyoruz. Yoğurtla zayıflamak hem lezzetli aynı zamanda daha sağlıklı.

 

ZAYIFLAMAK İÇİN BİREBİR KARIŞIM: YOĞURT ZENCEFİL ZERDEÇAL TARÇIN KARIŞIMI 3

 

Ayrıca yoğurdun tok tutma özelliği de var. Bunlarla beraber yoğurt ileri ki yaşlarda karşılaşabileceğimiz kemik erimesi, diş kaybı ve bağırsak kanseri gibi hastalıkların oluşmasının önüne geçiyor.

Zencefil Zerdeçal Yoğurt Karışımının Zararları? Normal koşullarda bu kürün her hangi bir zararı yoktur. Ancak; Yapacağınız bu zayıflama kürünün içerisinde bulunan malzemelere karşı her hangi bir alerjiniz bulunuyorsa ya da ilgili hastalığı olanlar ile yan etki yaşayanların yapması önerilmez.

Bu kişiler için zararları olabilir. Ayrıca yan etki durumunda muhakkak hekiminize danışınız. Bunun haricinde emziren annelere ya da hamilelere zayıflama kürlerimizi önermiyoruz. Daha fazla bilgi için aşağıda zerdeçal zencefil kürü ile zayıflayanların yorumlarına göz atabilirsiniz.

NOT: Bu kürü her öğün için ayrı ayrı hazırlayarak yiyeceksiniz. Yani yukarıdaki tarifi 3’e bölmeyeceksiniz. Ayrıca bu kürü haftada iki gün uygulamalısınız. Yani 3-4 gün ara vererek uygulayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.