Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Bütün Zamanların En Etkili Yağ Yakıcı İçeceği

11.04.2021
721
Bütün Zamanların En Etkili Yağ Yakıcı İçeceği

Doğa ilk çağlardan beri insanın temel tedavi kaynağı olmuştur. Birçok hastalığın tedavisi için ihtiyaç duyduğumuz bileşen ve besinleri doğada bulabiliriz. Doğal tıbbın en büyük avantajı, hem çok daha hesaplı olması hem de yan etkileri olmaması.

 

Bütün Zamanların En Etkili Yağ Yakıcı İçeceği 1

 

Vücutta biriken yağları yakmak için kullanılacak olan bu doğal içecek limon ve chia ile hazırlanıyor. Bu yararlı içecek ayrıca; soğuk algınlığından korunmaya yardım ediyor, vücudu temizlemektedir ve yağ birikimini önlüyor.

 

Bütün Zamanların En Etkili Yağ Yakıcı İçeceği 3

 

Vücuttaki birikmiş yağı yakmak amacı ile limon ve chia için; Bu malzemelerin her ikisi de bir hayli daha sağlıklı malzemeler. Ancak ikisini bir içecekte bir araya getirince ortaya çıkan sonuç şaşırtıcı.

Malzemeler; Yarım Limon suyu, 1 yemek kaşığı Chia tohumu, 1 yemek kaşığı Bal, 1,5 su vardağı içme suyu

Tarif: Öncelikle chia tohumlarını en az 1 saat suda bekletmeniz gerekmektedir. Chia tohumları suyu emince, içerisindeki lifler sebebiyle jelimsi topak görünümünü alacak. Ardından tüm malzemeleri mutfak robotuna koyup iyice karıştırın.

İşte hepsi bu. Yağ yakıcı içeceğiniz hazır. Bu lezzetli içeceği hergün sabahları tükemelisiniz. Böylece metabolizmanız hızlanacak, daha hızlı ve etkili biçimde kilogram vereceksiniz.

 

 

Bütün Zamanların En Etkili Yağ Yakıcı İçeceği 5

Limon: B ve C vitaminlerinin beraberinde potasyum, fosfor, florin sodyum, magnezyum, demir ve kalsiyum içerir. Vücut için kuvvetli bir temizleyicidir. Toksinleri vücuttan atmayı sağlamayı başaran lifler açısından zengindir.

Chia tohumu: Kuvvetli bir doğal antioksidandır. Doygunluk hissi verir. Lif, kalsiyum, protein ve omega 3 yağ asitleir açısından zengindir. Kan şekeri seviyesini düzenler.

Bütün Zamanların En Etkili Yağ Yakıcı İçeceği 7

Bu içecek kilogram vermede her ne kadar bir hayli etkili olsa da, yanında dengeli bir beslenme biçimi ve düzenli fiziksel aktivite eşlik etmeli. Eğer böyle yaparsanız, kısa bir süre içinde inanılmaz sonuçlar elde edersiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.